Tryb
Z tego co widzę na forum to tryb przez ostatnie X czasu nie otrzymał żadnych większych nowości, o ile jakiekolwiek otrzymał. Zaglądam tylko co jakiś czas by mi nie usunęło działek, ale mam za to kilka pytań.

1. Czy opcja (komenda) zmiany skinów została usunięta lub zmieniona na inną? Od jakiegoś czasu nie mogę zmienić sobie skina, a zmienił mi się sam na jakiś już nie pierwszy raz.

2. Czy tryb będzie dalej rozwijany, czy raczej zamysł na niego jest już porzucony?

3. Jeśli będą aktualizacje do trybu, to czy rzeczy z zapewne niedługo nadchodzącego Minecrafta 1.16 (Aktualnie są już wersje Pre-Release) zostaną dodane itemki i funkcje? Mam na myśli czy tryb zostanie zaktualizowany na najnowszą wersję w jakimś stopniu? Parę miesięcy bodajże temu odpowiedź była twierdząca, ale ciekawa jestem jak to wygląda na ten moment, czy dalej są takie plany.
  Odpowiedz
nie wprowadzam nowosci, bo nikt nic nie proponuje, a ja juz nie mam pomyslow co by jeszcze mozna zmienic.

1. zostala usunieta, skin mozesz zmienic na stronie, ewentualnie w lobby.

2. tak, bedzie.

3. bede staral sie go aktualizowac wprowadzajac nowe przedmioty jak tylko bedzie taka mozliwosc
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz
(06-15-2020, 06:27)Cichusek napisał(a): nie wprowadzam nowosci, bo nikt nic nie proponuje, a ja juz nie mam pomyslow co by jeszcze mozna zmienic.

1. zostala usunieta, skin mozesz zmienic na stronie, ewentualnie w lobby.

2. tak, bedzie.

3. bede staral sie go aktualizowac wprowadzajac nowe przedmioty jak tylko bedzie taka mozliwosc

Czyli komenda w trybie na zmianę skina usunięta. Ale czy dalej da się zmienić na dany skin, czy tylko na jakiś tam z paru wybranych, jak bodajże w lobby? No a tam wyboru nie ma za wielkiego. A zmiana skina na stronie? Nie słyszałam o tym zbytnio

Podobno 23 czerwca ma wyjść 1.16, z tego co wiem. A brak pomysłów się zapewne skończy gdy wyjdzie nowa wersja, będzie wiele możliwości. Rzadko bywam na Adventure, ale nie gra tam chyba tyle osób co przez pewien czas grało, a po aktualizacji pewnie trochę osób też przyjdzie. Na start dobre byłoby dodanie jednej z ciekawszych rzeczy, nowej rudy. Choć to by pewnie musiało się wiązać z dodaniem Netheru, jako zapewne takiej drugiej surowcowej. No i też przy tym przyda się aktualizacja lekka skupu, bo troszkę rzeczy nowych dojdzie
  Odpowiedz
tutaj mozesz wgrac dowolny skin, nawet zrobiony przez siebie https://sky-land.pl/skin/
niestety komenda /kod nie zawsze chce dzialac, po restarcie serwera na pewno zadziala.
kod sie nie zmienia dopoki nie wygenerujesz nowego, wiec mozesz go sobie gdzies zapisac i uzywac wielokrotnie.

zobaczymy co bedzie na 1.16, na pewno serwer od razu nie zostanie zaktualizowany zaraz po opublikowaniu nowej wersji, bo troche trzeba poczekac na silnik serwera, niektore pluginy itp.
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz
Nie będę robiła nowego wątku, skorzystam z tego, bo to w sumie takie szybkie pytanie. Czy są jakieś plany kiedy będzie jakaś aktualizacja trybu? Będzie to raczej coś niedługo (Na początku lipca chociażby, lub ogólnie w lipcu) czy są to bardziej plany na kiedyś? (I przypominam o sprawie w wiadomości prywatnej o tabliczkach)
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości