2 mini propozycje
#1
Witam, jakiś czas temu zauważyłem, że gracze będąc dodani do wysp nie mogą wykonywać niektórych czynności (mimo, że właściciel jest online) tj. rozmnażanie, oswajanie zwierząt oraz strzyżenie owiec i moje pytanie czy można nadać te uprawnienia dla dodanych graczy?

Kolejna kwestia to komenda /sethome, czy nie da się zrobić tak aby gracze mogli ustawiać tę komendę tylko na swoich wyspach oraz na tych do których są dodani? były przypadki oraz są w których gracze ustawiali sobie home na obcych wyspach np. w grinderach.
[Obrazek: FXi6TG4.gif]
Niedostępny
#2
(06-10-2020, 13:16)KresQPL napisał(a): Witam, jakiś czas temu zauważyłem, że gracze będąc dodani do wysp nie mogą wykonywać niektórych czynności (mimo, że właściciel jest online) tj. rozmnażanie, oswajanie zwierząt oraz strzyżenie owiec i moje pytanie czy można nadać te uprawnienia dla dodanych graczy?

Kolejna kwestia to komenda /sethome, czy nie da się zrobić tak aby gracze mogli ustawiać tę komendę tylko na swoich wyspach oraz na tych do których są dodani? były przypadki oraz są w których gracze ustawiali sobie home na obcych wyspach np. w grinderach.

O tak, jak najbardziej jestem za. Obie propozycje są bardzo trafne, ale odniosę się do drugiej. Myśle że jest ona bardzo potrzebna, ponieważ niektórzy gracze poświęcają bardzo dużo czasu na zdobycie pieniędzy na dany spawner, a tu nagle napatoczy się jakiś random który bez zgody właściciela ustawia sobie sethome w grinderze i bije mobki chamsko zabierając z nich drop.
[Obrazek: zC5Yd0s.png]
#3
(06-10-2020, 13:28)Welia_ napisał(a):
(06-10-2020, 13:16)KresQPL napisał(a): Witam, jakiś czas temu zauważyłem, że gracze będąc dodani do wysp nie mogą wykonywać niektórych czynności (mimo, że właściciel jest online) tj. rozmnażanie, oswajanie zwierząt oraz strzyżenie owiec i moje pytanie czy można nadać te uprawnienia dla dodanych graczy?

Kolejna kwestia to komenda /sethome, czy nie da się zrobić tak aby gracze mogli ustawiać tę komendę tylko na swoich wyspach oraz na tych do których są dodani? były przypadki oraz są w których gracze ustawiali sobie home na obcych wyspach np. w grinderach.

O tak, jak najbardziej jestem za.

Jestem Za
#4
refresh


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
[Obrazek: zC5Yd0s.png]
#5
jestem za
#6
Z homami będzie problem, bo stare home nie będę podlegały nowej tej zasadzie, cichusek by musiał je zablokować całkowicie jak na classic, albo usunąć te wszystkie do tej pory
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości