Cichusek
#1
Cześć, jest post głównie do modów i do Cichuska żeby podjął decyzję jak to wkoncu jest. Otóż rozmawiałem i pisałem z moderatorami i spotkałem się z rozbieżnością zdań. Jeden pisze że ustawianie waypointów na blazing packu gdzie są diamenty jest dozwolone i że mogę je sobie wykopać. Drugi z kolei pisze że on banuje za takie coś bo to xray. I teraz pytanie do Cichuska. Czy jeżeli ustawie sobie takiego waypointa i wykopie diamenty a jakiś mod przy tym będzie to czy mam prawo dostać bana mimo iż mogę zrobić daba lub wysłać mu ssa na discordzie że jestem na BP? Przecież nikt nie ustawia 40 waypointów na mapie a nawet jakbym miał ich mieć kilka to ze szczęściem wykopie ich max 45-64 co 4 dni bo co tyle jest restart. To jest przecież nic w porównaniu do tego jakie rzeczy robią cheaterzy i scamerzy. Poza tym to przecież nie jest cheat tylko funkcja blazing packa. A jeśli to jest uważane za xraya to czemu niby można robić waypointy do spawnerów. Trochę bez sensu tłumaczenie. Czekam na twoją odpowiedź Cichusek.
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#2
Wystarczy jedynie pomyśleć. Te "bez sensu tłumaczenie" ma podłoże w tym, że obserwowane z perspektywy moderatora kopanie po waypointach bardzo przypomina x-raya który w większości przypadków został użyty do stworzenia tych waypointów, co sprawia że działają tak samo. Był taki jeden co wykłócał się, że przezroczysty txt ujawniający rudy to nie jest x-ray, z ustawianiem znaczników jest podobnie.

Ktoś z moderacji ma prawo zapomnieć o tym, ta kwestia pojawia się może raz na pół roku...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
https://forum.sky-land.pl/showthread.php...t=waypoint


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości