Słownictwo, wyzwiska
#1
Nie jestem jakiś kabel ale trochę szacunku do starszych zwłaszcza że gość kłamie i się sam grzebie...

Ale napisał na koniec ,, pozdrawiam i dobrej nocy,, to możecie mu skrócić bana o 10 sekund za kulturę


Załączone pliki Miniatury
       
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#2
(06-08-2020, 23:41)ZombieNinja365 napisał(a): Nie jestem jakiś kabel ale trochę szacunku do starszych zwłaszcza że gość kłamie i się sam grzebie...

Ale napisał na koniec ,, pozdrawiam i dobrej nocy,, to możecie mu skrócić bana o 10 sekund za kulturę

Moim zdaniem nie powinieneś zgłaszać kogoś, kto napisał do ciebie w wiadomości prywatnej przekleństwo. Choć dziwi mnie to, że nie było w ogóle cenzury.
,,Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć."
 ~ Eurypides
[Obrazek: u3AG7aX.jpg]
#3
To ten sam osobnik co się sapal do mnie i do cbsa że dostał niesłusznie bana za xraya. Poza tym co z tego że jest to wiadomość prywatna? To jeśli kogoś zwyzywam i zastraszę w smsie to nie pociągną mnie do odpowiedzialności bo było to PrYwAtNiE? Bez sensu
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#4
(06-09-2020, 00:25)ZombieNinja365 napisał(a): To ten sam osobnik co się sapal do mnie i do cbsa że dostał niesłusznie bana za xraya. Poza tym co z tego że jest to wiadomość prywatna? To jeśli kogoś zwyzywam i zastraszę w smsie to nie pociągną mnie do odpowiedzialności bo było to PrYwAtNiE? Bez sensu

Jakby, nie widzę nigdzie wyzwiska w twoją stronę, jest tylko jedno przekleństwo, a w wiadomości na drugim screenie zastosował brzydkie słownictwo. Nie wiem co z tym zrobi administracja. To tyle z mojej strony.
,,Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć."
 ~ Eurypides
[Obrazek: u3AG7aX.jpg]
#5
Według mnie nie ma co banować osobnika nic znacznego nie pisał, i wiadomości prywatnych nie powinno się udostępniać publiczna jak ma się kulturę w sobie osobnik mógł sobię nie życzyć tego, mogłeś przesłać administratorowi na pw.
#6
ale nie przypominam sobie zebym zwolywal jakies zebranie, na ktorym glosowali bedziemy czy on ma zostac ukarany, czy nie.

dostal ostrzezenie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości