Również pod nazwą
#1
,, Jack Daniels i Johny Walker to moi przyjaciele,, 
Poproszę jeśli można
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#2
za dlugie - maksymalnie zmiescilo sie Jack Daniels i Johny Walker to moi przyjaci
#3
To niech będzie ,, Jack Daniels i Johny Walker - moje ziomki
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#4
no nadal ucina ostatnia litere.
#5
,, Jack Daniels i Johny Walker to moje ziomki,, XDDDDD

(06-07-2020, 22:56)ZombieNinja365 napisał(a): ,, Jack Daniels i Johny Walker to moje ziomki,,  XDDDDD

Możesz potem usunąć wątek, dzięki cbs

(06-07-2020, 22:56)ZombieNinja365 napisał(a): ,, Jack Daniels i Johny Walker to moje ziomki,,  XDDDDD

(06-07-2020, 22:56)ZombieNinja365 napisał(a): ,, Jack Daniels i Johny Walker to moje ziomki,,  XDDDDD

Możesz potem usunąć wątek, dzięki cbs

Sory,, to moje ziomy,,
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#6
napisz normalnie na jaki mam ustawic
#7
,, Jack Daniels i Johny Walker - moi kumple,,

Sory że ci tyle czasu zabrałem
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#8
zmienilem


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości