Chamstwo, ban za niewinność
#1
Witam, grałem dziś sobie na spokojnie z kuzynem, aż nagle usunęło mi itemy z ekwipunku, zdziwiło mnie to, ale zrobiłem nowe i grałem dalej. Odwiedziłem działkę innego gracza i wtedy dostałem bana za x-raya, którego nie posiadam. Jedyna modyfikacja jaka posiadam jest minimapka. Pozdrawiam.
#2
Hah no i sam się wyjaśniłeś właśnie, wątek zostanie zamknięty a ban nie zniesiony. Ekwipunek czyści ci się wtedy gdy na surowcowej wykopiesz 2 stacki diax w krótkim dosyć czasie. Dlaczego? Bo jest niemożliwe bez używania xraya i jest to antycheat. Przyznając się do tego sam się pogrzebałeś i nie tłumacz się głupio że nie masz xraya bo nikt nie jest w stanie wykopać 2 stacki diax w krótkim czasie. Nie wiem jaki dokładny to czas proszę o pomoc moderatora XD
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#3
bardzo dziekujemy za podanie nam nicku w grze, co umozliwilo nam szybka realizacje odwolania Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości