Zabawa z plusami
#1
Gracz x czyli w tym wypadku ja bo ja zaczynam. Piszę nick gracza który musi mi odpowiedzieć w ciągu 24h - jeśli to zrobi dostaje plusa na forum - jeśli nie minusa ( zawsze może potem znów być jego nick i ma szanse się zrehabilitować. Nie każdy musi grać dlatego starajcie się pisać nicki raczej aktywnych osób na forum. Zaczynam więc..

Edit : pisząc minusa napiszcie powód że to z zabawy żeby nie było to kojarzone ze złym zachowaniem Big Grin
Edit 2: Skoro udało się JtDiro to daje mu teraz plusika, gdy czas minie a gracz nie odpowie musicie zedytowac post i nominować następnego gracza

JtDiro masz 24h na odpowiedź Smile
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
  Odpowiedz
#2
Chyba rozumiem...

HubPlayGames, masz 24h na odpowiedz.
Niedostępny
  Odpowiedz
#3
Xd
Tynka
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
  Odpowiedz
#4
latwo
zabijaka
  Odpowiedz
#5
a ok
Anastia
  Odpowiedz
#6
dzięki



h3zquu
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
  Odpowiedz
#7
nie.

no to ja wygram zycie - toiru
  Odpowiedz
#8
Pudło
Toiru

  Odpowiedz
#9
(06-07-2020, 18:50)Kimi_Kimi napisał(a): Pudło
Toiru

To nie jest zgadnij kto nastepny
Niedostępny
  Odpowiedz
#10
(06-07-2020, 18:53)JTdiro napisał(a):
(06-07-2020, 18:50)Kimi_Kimi napisał(a): Pudło
Toiru

To nie jest zgadnij kto nastepny

Właśnie, teraz czekamy na toiru, jeśli nie odpowie heezu to możesz mu dać minusa i wtedy następna osobę nominujesz heezu
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości