Ban
#1
Witam serdecznie. Chciałbym wyjaśnić pewną sytuację. Zostałem zbanowany przez gracza o nicku: Boczek, kompletnie za nic. Owy gracz naskoczył na mnie i zaczął mnie oskarżać, o to że jestem mk jakiegoś gracza o nicku: Alchemist. Nie znam kompletnie tej osoby, i nie rozumiem tej całej sytuacji, i chciałbym ją wyjaśnić. Szczerze mówiąc nie wiem kompletnie dlaczego mam taki sam adres ip jak gracz, o którym wspominałem. Więc chciałbym prosić o natychmiastowe odbanowanie mnie, ponieważ nie jestem niczemu winny i zostałem ukarany bezpodstawnie. Gracz o nicku Boczek zamiast ze mną to normalnie wyjaśnić zaczął mnie po prostu oskarżać i nie brał wogóle mojego zdania pod uwagę i ciągle uważał, że kłamie. Gram na serwerze około tydzień, grało mi się przyjemnie, atmosfera była fajna, poznałem miłych, przyjaznych ludzi i fajnie mi się z nimi grało, do czasu kiedy Boczek zaczął na mnie rzucać owe oskarżenia. To tyle z mojej strony, chciałbym żeby ta sytuacja się wyjaśniła, bo bardzo zależy mi na grze tutaj. Miłej nocy. Jeśli się to przyda w całej tej sprawie to chciałbym tez dodać ze aktualnie jestem u kuzynów i gram na ich ip internetowym. Pochodzę z Niemiec i przyjechałem do nich na parę tygodni, i żeby zabić nudy zacząłem pogrywać w mc. Całkiem możliwe ze kuzyni grali na tym serwerze i kompletnie o niczym mi nie wspominali, wiec bardzo bym prosił, żeby to wyjaśnić..
#2
gosciu godzine temu byles na serwie pod IP alckemista. lokalizacja jego ip to Gdansk czyli najpradwopodobniej znajdujesz sie w okolicach lub w tym miescie. teraz nagle Twoja lokalizacja zmienia sie na Frankfurt i edytujesz post dopisujac, ze pochodzisz z Niemiec XD
nawet nie wiem jak moge Ci pokazac jak idiotycznie wygladasz w moich oczach kiedy kolejny raz wciskasz mi ten sam kit, widzac, ze wiem kim jestes.
bywaj https://youtu.be/PLteDgvYKIM (kolejne watki zostana nagrodzone banem..)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości