Nie właściwy ban
#1
Witam dzisiaj dostałem PERMA za ,,aure" po:
1. Grałem na BP
2. Nie przypominam sobie by macro było zabronione
3. Koleś w zgłoszeniu napisał, że go wyzywałem jest to prawda ale tylko dlatego, że on zaczął mnie wyzywać
4. Ten typek miał takie lagi, że umnie stał w miejscu
Prosił bym o natychmiastową reakcje lub napisanie dlaczego dostałem PERMA za coś czego nie zrobiłem.

Nick:
Andrzejek
#2
(06-04-2020, 20:55)L_FF_L napisał(a): Witam dzisiaj dostałem PERMA za ,,aure" po:
1. Grałem na BP
2. Nie przypominam sobie by macro było zabronione
3. Koleś w zgłoszeniu napisał, że go wyzywałem jest to prawda ale tylko dlatego, że on zaczął mnie wyzywać
4. Ten typek miał takie lagi, że umnie stał w miejscu
Prosił bym o natychmiastową reakcje lub napisanie dlaczego dostałem PERMA za coś czego nie zrobiłem.

Nick:
Andrzejek

2. Macro jest zabronione. 
3. To nie jest powód do wyzywania, wystarczyło zachować spokój. 
4. Najwidoczniej nie miał lagów, skoro wszystko było dobrze widać na filmie.
,,Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć."
 ~ Eurypides
[Obrazek: u3AG7aX.jpg]
#3
(06-04-2020, 21:24)Mrs. Darkness napisał(a):
(06-04-2020, 20:55)L_FF_L napisał(a): Może i nie jest to powód do obrażania lecz w regulaminie na lobby nic nie ma o makrze moge dostać tego bana ale napewno nie perma
#4
(06-05-2020, 06:55)L_FF_L napisał(a):
(06-04-2020, 21:24)Mrs. Darkness napisał(a):
(06-04-2020, 20:55)L_FF_L napisał(a): Może i nie jest to powód do obrażania lecz w regulaminie na lobby nic nie ma o makrze moge dostać tego bana ale napewno nie perma

Makro to tez sa to cheaty. Wczesniej byles karany za cheaty, dlatego dostałeś perma. Wątek do zamknięcia.
Pozdrawiam
Niedostępny
#5
Macro to cheaty jejka nic bardziej mylnego xD jak mozna pisac, że to są cheaty? Do 12 cps jak prawie każdy sam klika to nic złego, ale jak mial moze gosciu na 30-50 to no poleciał po łebkach xD

#6
Mam macro 12 cps to chyba nie jest jakiś duży problem skoro i tak dużo ludzi wyciąga tyle samo, ja się nie poczuwam do bana, więdz nie zamknę wątku.
#7
nie zamkniesz watku bo nie mozesz xd
macro jest zabronione - to oszustwo. jesli wyciagasz te 12cps to klikaj sam, a nie programem.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości