Pvp
#1
Odnośnie tego to pamiętam jak ja starym cls były 2 areny pvp duże i małe. Dlaczego by nie poprosić kogoś o zbudowanie dużego pvp co utrudniałoby tym stevom kampienie na ity jak szczerbatym na otwarcie fabryki sucharów? Mam znajomych co mogą zbudować takie duże pvp poza mapą i cichy może je dodać. Proponuję żeby na takie pvp można było tylko wejść przez /pvp i żeby był fragment bloków z którego należy zeskoczyć aby móc walczyć. To załatwi sprawę a jest niewiele roboty - a naprawdę mnóstwo osób gra na pvp na cls więc to bardzo urozmaici grę [Obrazek: smile.png]

Tłumaczenie ze to nie jest tryb pvp jest bez sensu bo gra tam od 10-15 graczy codziennie i niektoórzy graja tam tylko pod pvp by tak sie wzbogacic.
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#2
(06-04-2020, 13:05)ZombieNinja365 napisał(a): Odnośnie tego to pamiętam jak ja starym cls były 2 areny pvp duże i małe. Dlaczego by nie poprosić kogoś o zbudowanie dużego pvp co utrudniałoby tym stevom kampienie na ity jak szczerbatym na otwarcie fabryki sucharów? Mam znajomych co mogą zbudować takie duże pvp poza mapą i cichy może je dodać. Proponuję żeby na takie pvp można było tylko wejść przez /pvp i żeby był fragment bloków z którego należy zeskoczyć aby móc walczyć. To załatwi sprawę a jest niewiele roboty - a naprawdę mnóstwo osób gra na pvp na cls więc to bardzo urozmaici grę [Obrazek: smile.png]

Tłumaczenie ze to nie jest tryb pvp jest bez sensu bo gra tam od 10-15 graczy codziennie i niektoórzy graja tam tylko pod pvp by tak sie wzbogacic.

jak najbardziej za.
#3
jestem za
#4
Jestem na nie, to nie serwer pvp. Polecam zaczac grac na pistoletach, tam jest duza arena.
Pozdrawiam
Niedostępny
#5
"Duże" PvP zostało usunięte dlatego że prawie nikt z niego nie korzystał. Robienie zamkniętego PvP do którego dostęp jest przez komendę to powielanie błędów PvP na innych trybach.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
To dodajmy duże pvp przy małym obok

Naprawdę to i tak lepsze niż znikające itemy, poza tym toiru mam pytanie. Czy nie możecie ustawić pluginu żeby na pvp tak jak w wymieniarkach gdy się wylogujemy to nas zabija? Wtedy zero logaczy
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#7
Małe jak dla mnie jest bardziej praktyczne. Zawsze na mniejszych arenkach było więcej osób bo po pierwsze szybciej osoby się zabija i to "Kampienie na Itemy" jest spoko kto tego nie robił XD Więcej osób wchodzi wtedy takie na małe areny. Duże PVP na classicu by po prostu nie było używane. Chyba, że tylko na początku. Mogę się mylić, nie jestem na nie ani na tak.

#8
Dobrze to już niech nie będzie tego dużego pvp ale co z tym pluginem, aż dziwne że nikt na to nie wpadł. Niech na pvp będzie jak w wymieniarkach - wylogowujesz się - giniesz. Nie będzie już płakania o Loganie

(06-04-2020, 19:45)Mieczuu napisał(a): Jestem na nie, to nie serwer pvp. Polecam zaczac grac na pistoletach, tam jest duza arena.

Ale co z tego skoro korzysta z niego po 20 osób dziennie - to tak jakbyś na prisonie chciał usunąć główki bo to serwer gdzie się pracuje i nie fair można komuś przelać kasę. Pvp się cieszy super aktywnością więc czemu go nie ulepszyć???
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#9
Co do pluginu jestem za ! I To jest dobry pomysł!

#10
też jestem za pluginem


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości