Do adminów
#1
Information 
cześć
jako iż dalem skarge na cheatera przez ktorego zginalem z- setem 4/3, mieczem 5/3/2/2 miedzy innymi, a warte sa te itemy okolo 50 tysiecy moglbym dostac je spowrotem/zwrot gotowki? cheater dostal bana a watek zostal zakmniety a ja itemow jak nie widzialem tak nie widze dotad. link do watku: https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=43568
moj nick: mixer000
pozdrawiam
#2
Cichusek nie powinien oddawać ci przedmiotów, gdyż na PvP wchodzisz na własną odpowiedzialność - to samo jest przy kradzieżach na działkach. Byłoby to niesprawiedliwe wobec innych osób...
#3
(06-01-2020, 18:49)h3zquu napisał(a): Cichusek nie powinien oddawać ci przedmiotów, gdyż na PvP wchodzisz na własną odpowiedzialność - to samo jest przy kradzieżach na działkach. Byłoby to niesprawiedliwe wobec innych osób...
ale ja zginalem tylko przez to ze gosc mial haxy i dostal bana wiec co to za problem oddac ity?
#4
Skoro gosc ma cheaty, to wiesz ze mozesz szybko zginac, wchodzisz na pvp na wlasna odpowiedzialnosc.
Niedostępny
#5
powiedzmy, ze poswiecil sie zeby go nagrac i zrobil to dla dobra ogolu. mysle, ze Cichusek zdecyduje czy odda mu przedmioty czy nie.
#6
(06-01-2020, 19:30)Boczek napisał(a): powiedzmy, ze poswiecil sie zeby go nagrac i zrobil to dla dobra ogolu. mysle, ze Cichusek zdecyduje czy odda mu przedmioty czy nie.

dobrze powiedziane. jakby nikt nie wszedl i sie nie posiwecil nagrywajac- gosc dalej by cheatowal. ale wy wkurzacie ludzie, 0 empatii
#7
(06-01-2020, 18:49)h3zquu napisał(a): Cichusek nie powinien oddawać ci przedmiotów, gdyż na PvP wchodzisz na własną odpowiedzialność - to samo jest przy kradzieżach na działkach. Byłoby to niesprawiedliwe wobec innych osób...

Zgodzę się z tym, ale to był cheater więc itemy powinny zostać zwrócone.
Żal.pl
#8
Również jestem za oddaniem itow, naprawdę to cheatowanie jest tak irytujące a jeśli już ktoś nagrywa a ginie przy tym to administracja nie oddaje itemkow mimo iż takie prot 4 z mieczem jak już pisałeś jest warte 50k
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#9
E tam... Ilu ja cheaterow nagralem tracac przy tym kox ity. NIGDY mi nic nie oddal. Pozdrawiam.
MEFEDRON


Niedostępny
#10
Takie ryzyko.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości