Poropozycja pvp
#11
(06-03-2020, 09:50)Mrs. Darkness napisał(a):
(06-01-2020, 10:25)mixer000 napisał(a): Cześć
przychodze z propozycją dotycząca pvp, myśle że chyba wiekszosc powinna być za
mianowicie chodzi mi o 1 rzecz- itemy. Jest to strasznie irytuajace ze takie steavy bez zbroi na wejsciu kampia po 5 osob i zeruja na itemy. Dzis zabilem galaretka69 z setem 4/3 i mieczem 5/3/2/2 i co z tego mam?- w  sumie nic bo jakis steavek zgarnal cale itemy i nic nie dal itd. porpsotu kampia i zgarniaja chamsko itemy. Czy jest mozliwosc wgranie pluginu ktory np po zabiciu kogos przenosi itemy albo czesc itemow odrazu do twojego eq a nie rozsypuja sie zeby takie steaviki mogly wszystko zgarniać? jak dla mnie jest to ciekawy pomysł i mam nadzieje ze wejdzie on albo cos pdoobnego bo jest to strasznie uciazliwe jak takie bobki ci zgarnaiaj sety 4/3 za freeco.

Szczerze nic się nie zaradzi na to, że tzw. "steavy" będą się kampić na pvp i zbierać itemki. Myślę, że dobrym pomysłem byłoby dać plugin na to aby rzeczy wpadały od razu do ekwipunku po zabiciu kogoś, tak samo jak jest na prisonie - kopie się na warpach - jakiś gracz z dostępem do danego warpu biega za nami i zbiera nasze itemki, co jest dość uciążliwe.


przeciez o tym mowi post.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości