Focus Na mnie / Tylko jednego z moderatorów
#1
Mam już dość jednej z osób z moderacji CBS_ (można powiedzieć że się znęca) ( która mnie kicka randowmowo z serwa, banuje za cytuje / Nadal slownictwo, obraza, i tym podobne )
Pytanie: 
1. Jakie nadal słownictwo?  2. obraza jaka ? dokładnie !! 3.tym podobne ( co to znaczy ? )
To jest piękny przykład moderacji jak działa.
I tak ogólnie w moich wypowiedziach na czat nie ma wulgarnych treści. A jak by już były BOT który jest za to odpowiedzialny by wyłapywał je i dawał mi mute 10-30-60min.  A osoba wymieniona JAKO JEDYNA (CBS_) z całej moderacji
widzi w nich wulgarne treści, przypadek raczej wątpię. 

A powiedzmy sobie szczerze gram w różnych porach dnia i spotykam innych moderatorów serwa i jest cisza super można grac pisać itp. i dziwne jest to że jak CBS wbija zaczyna dziać się magia, po której już wiem że to on.  

To samo na dsc wysłałem 2 zdj z pracy, przeczepiły mi sie 2 szkodniki do tych zdj. i zaczeły mnie prowokować ( nie jestem głupi aby dać się w kłótnie z dziećmi ) To słynna osoba CBS_ dał mi bana za Treści na Dsc, super treści tylko jakie ?? Ta sama bajka na serwie.


Dlatego Proszę wzięcie Cichy moderatora CBS na tzw. Dywanik dyrektora 
I niech ta osoba da mi święty spokój.


Ja przeboleje tego bana na 24h chodź nic nie zrobiłem nawet dałem ignore tym 3 dzieciom aby nie czytać co pisza i nie odpowiadac im ( jedynie co odpisałem to aby sie odwalili). A i tak dostałem bana ciekawe.


I jeszcze jedno Prosił bym !!! Aby wypowiedziała się w tym temacie tylko Moderacja Administracja czy takie traktowanie jest normalne.

Pozdro
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#2
uzywaj normalnego formatowania.
"Pytanie: 1. Jakie nadal słownictwo? 2. obraza jaka ? dokładnie !! 3.tym podobne ( co to znaczy ? )"
to znaczy, ze twoje wypowiedzi byly niekulturalne, zawieraly tresci wulgarne lub obrazajace inne osoby. jak zadajesz pytanie to stawiaj pytajnik, a nie dwa wykrzykniki.

"I tak ogólnie w moich wypowiedziach na czat nie ma wulgarnych treści. A jak by już były BOT który jest za to odpowiedzialny by wyłapywał je i dawał mi mute 10-30-60min. A osoba wymieniona JAKO JEDYNA (CBS_) z widzi w nich wulgarne treści, przypadek raczej wątpię. "
ten "bot" nie wylapuje wszystkich wulgaryzmow, gracze omijaja je w rozny, ciekawy sposob. naucz sie pisac moj nick, bo chyba jestem twoim ulubionym moderatorem.

"A powiedzmy sobie szczerze gram w różnych porach dnia i spotykam innych moderatorów serwa i jest cisza super można grac pisać itp. i dziwne jest to że jak CBS wbija zaczyna dziać się magia, po której już wiem że to on. "
gracze od kilku dni skarza mi sie w prywatnych wiadomosciach, ze jestes wulgarny i niemily. dostales wczoraj bana i zaraz po powrocie do gry zaczales obrazac, prowokowac i inne rozne. mozliwe, ze ulegles prowokacji, dlatego po wejsciu do gry napisalem do Ciebie, zebys zrobil zdjecie czatu jezeli byles prowokowany (dalem Ci na to 3 minuty, jest to wystarczajaco dlugi czas na scroll czatu). caly czas ktos sie na ciebie skarzy i narzeka.
a jesli chodzi o discorda to musisz wiedziec, ze nie trzymamy tam osob, ktore przeklinaja i obrazaja innych uzytkownikow.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości