Event dzialkowy
#1
Star 
Cześć. nie widzialem jeszcze takiego wątku a myśle ze byłoby to ciekawe. 
Mianowice czy byłaby możliwość zrobienia na normalnej działce na classicu areny takiej jak na /pvp ale troche innej oraz wlaczyc na niej player vs player na zawsze albo w okreslonych godzinach? Chciałbym zorganizowac taki event ze np co tydzien o np 17 arena na mojej dzialce otiweralo by sie tam pvp i bylby walki z etowaniem 1v1 (na oddawanie itemow albo bez) i braloby udzial np 10 osob i byloby x walk 1v1 i 1,2,3 miejsce wygrywa np 30,20,10k a wpisowe mogloby byc np. 2k to jeszcze by sie ustalalo. Wpadlem na taki pomysl, jeszcze jest w nim troche do pracy ale chcialbym sie dowiedziec czy takie cos mogloby wypalic i wejsc? z gory dzieki za opdpowiedz, pozdrawiam
#2
Nie wiem czy ma to racje bytu, ale za arenkami 1vs1 jestem jak najbardziej za
#3
Wydaje mi się że to nie ma sensu.
[Obrazek: WGGwD0f.jpg]
#4
(05-29-2020, 10:27)bartosix69_ napisał(a): Wydaje mi się że to nie ma sensu.

co dokladnie?
#5
To nie ma zbytnio sensu, ale arenki 1v1 jak najbardziej
Żal.pl
#6
Według mnie byłoby to ciekawe roizmacienie ktorego chyba jeszcze nie bylo na serwerze, mozna by cos wygrac, powalczyc sobie. Ale wszystko zalezy od cichuska
#7
Według mnie średni pomysł, szczególnie, że Cichusek średnio może aktualizować świat działek - musiałby zająć działkę na spawnie działek i coś takiego zrobić. Na spawnie da się takie coś zrobić tam gdzie jest pszenica, ale czy się opłaca wciskać 1vs1 do Classica? No dla mnie tak średnio
#8
ale to bardziej chodzi o taki event 1v1 raz na jakis czas a nie stale i z nagrodami. Mozna by bylo tez betowac na ludzi kto wygra itd.
#9
ja bym był za tym żeby była np.  arena pvp  zamknieta
Won cheaterom 
#10
Mozecie wykorzystac w tym celu tryb 1vs1, po to on zostal stworzony, a nagrody by byly na classicu.
Pozdrawiam
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości