drop.
#1
Proponuje dodanie do dropu z endermanów kwiatu referensu (jakoś tak). Skoro prażona wersja tego itemu jest możliwa do zdobycia, to czemu by nie dodać tego kwiatu (np. dla upraw na wyspach) 

Oraz chciałbym zaproponować o dodanie do dropu z endermana skorupy shulkera w takiej samej wartości procentowej. Fajnie byłoby, jakby była możliwość stworzenia tego shulkerboxa, który dość często pomaga np. w budowie 

Dodatkowo - dodanie bloków z Endu z wersji 1.9? Tych fioletowych, nazw nie pamiętam xd. Ciekawy i fajny dodatek (oraz może dodać słupek endu).

No i ponownie - proponuje dodanie dropu wodorostów lub zamiana ich za pnącza u zombie. Z wodorostów można zrobić sobie łatwe jedzenie, a to pomogłoby nowym graczom.
#2
Co do bloków z ednu możesz je zrobić z tych właśnie prażonych owoców.
Co do dodania zwykłych do dropu to trzeba było by bardzo obniżyć cenę prażonych w skupie bo było by zbyt łatwo
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#3
Nie wiem czy ktos pamieta, ale owoc refrenusu teleportuje gracza w losowe miejsce w promieniu kilku kratek po zjedzeniu, wiec moze byc troche problemow z nim. Po drugie, uprawy mozna zrobic tylko z kwiatu refrenusu, ktory jest innym przedmiotem, a wlasciwie blokiem.

Shulker box +1

Zamiana pnacz +1
Niedostępny
#4
(05-27-2020, 07:57)xCoca napisał(a): Co do bloków z ednu możesz je zrobić z tych właśnie prażonych owoców.
Co do dodania zwykłych do dropu to trzeba było by bardzo obniżyć cenę prażonych w skupie bo było by zbyt łatwo
Tego akurat nie wiedziałem. xd

Co do JT - z tym raczej problemu nie będzie. Ten owoc ma właśnie tak działać jak efekt endermana. Moim zdaniem nie powinien on być blokowany, bo do próżni cię nie przeteleportuje. + Dobrze napisałem, że kwiat referensu, nie wiem po co mi o tym piszesz, skoro dobrze napisałem xdd.
#5
kwiatu refrenusu nie dodam.
skorupy shulkera (czy shulker boxa) tez nie moge dodac, byla podobna propozycja na adventure i nie dodalem ich, poniewaz uznalem, ze beda z nimi problemy.
po okolo tygodniu okazalo sie, ze na wersji 1.15.2 mozna duplikowac shulkerboxy.

dodalem wodorost do zombie i creepera.
endowy slupek wypada z endermana.
dodalem rowniez plomienna rozdzke do pigmena.

i nie za bardzo wiem jakie endowe bloki masz na mysli?
te mozna zrobic https://minecraft-pl.gamepedia.com/Blok_purpuru
i te tez https://minecraft-pl.gamepedia.com/Kamie%C5%84_Endu
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
Napisal, ze ma na mysli "te fioletowe". Mozna je zrobic z prazonego refrenusu.
Niedostępny
#7
(05-28-2020, 08:25)JTdiro napisał(a): Napisal, ze ma na mysli "te fioletowe". Mozna je zrobic z prazonego refrenusu.

Dokładnie, bloki purpuru, ale skoro się da je zrobić to ok, nie trzeba. Tongue
To może chociaż te owoce refrenusu dodać, skoro kwiatów nie będzie? Zawsze coś...
Oraz ja proponuje jeszcze dodanie do dropu ze pszczół jasnopyłu. Żądła pszczół przypominają glowstone, a byłoby ciekawie, gdyby zaczęło to wypadać z nich.
#8
Zauważyłem, że ani z endermanów nie wypada endowy słupek, ani z zombie nie wypada wodorost... coś się chyba schrzaniło, albo nie zostały poprawnie itemy dodane Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości