sklep i skup - 2.0
#1
Piszę nowy wątek dot. sklepu i skupu, ponieważ w tamtym był mały bajzel, bo zaczęły się propozycje o dropach itd. 

Jest to kontynuacja tego tematu - https://forum.sky-land.pl/showthread.php...#pid287152 Ponownie proponuję:
a) SKUP
1. Dodanie/zamiana wełny za odłamek pryzmarynu - wiadome powody, kilka razy już było to wałkowane. Cena proponowana - 0.40/0.50$?
2. Dodanie/zamiana skóry za (uwaga) węgiel - powodem jest to, że węgiel mogą gracze uzyskać z drewna i jest to lepsze rozwiązanie, a na węglu zarabianie nie jest opłacalne. Proponowana cena dla skóry - 0.25-0.30$
3. Dodanie nasion buraka do skupu za cenę 0.01-0.05$ - obecnie nie mamy co z tym zrobić, a stack nasion w kompostowniku nie jest opłacalny dla 5 mączek, czy też mniej nawet - byleby coś za to było, nie muszą być ceny typu 0.20 - nie przesadzajmy.
4. Dodanie do skupu szlamu - unikatowy item, póki tłoków lepkich nikt nie ma, jest dobra okazja, by na tym się dorobić. Proponowana cena - chociaż te 5$... nie każdy ma tzw. "slime chunk".

b) SKLEP:
1. Zamiana kaktusa na netherową brodawkę - nie wiem, czy dropi z pigmenów, dlatego proponuję dodanie tego przedmiotu za cenę 25$. Soul sand na 100% dropi z pigmenów, więc można raczej brodawkę dodać (przydatna do potek).
2. Zamiana jagód na magmowy krem - Przedmiot przydatny, do wytwarzania mikstur - proponowana cena - 125/150$.
3. Dodanie jajka żółwia - wałkowany temat ciągle, tak wiem... Już pisałem (https://forum.sky-land.pl/showthread.php...#pid287152) wielokrotnie jaka cena.

Myślę, że powinno to przejść.
#2
Za większością oprócz dodawania magmowego kremu. Wiadomo jak to się może skończyć Smile

No i dodajmy na skup w końcu te pnącza bo rzadko dropią a nie mają ŻADNEGO zastosowania Smile
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#3
Chciałem pisać nowy temat ale podczepie się tu odnośnie dodania do skupu ender pereł gdyż wydaje mi się być to trochę dziwne że z najtrudniejszego moba z  dostępnych nie ma skupu dropu a wiadomo z edkami nie jest tak łatwo jak  ze zwykłymi mobami jeśli chodzi o ich uśmiercenie.
Proszę rozważyć te propozycję, cena nie musi być jakaś mega wygórowana nawet w przedziale 0.75-1.5$ za szt wydawała by mi się być w miarę optymalną Smile
#4
Jestem za.
Pozdrawiam
Niedostępny
#5
(05-25-2020, 16:02)DzikiZyczu2 napisał(a): Chciałem pisać nowy temat ale podczepie się tu odnośnie dodania do skupu ender pereł gdyż wydaje mi się być to trochę dziwne że z najtrudniejszego moba z  dostępnych nie ma skupu dropu a wiadomo z edkami nie jest tak łatwo jak  ze zwykłymi mobami jeśli chodzi o ich uśmiercenie.
Proszę rozważyć te propozycję, cena nie musi być jakaś mega wygórowana nawet w przedziale 0.75-1.5$ za szt wydawała by mi się być w miarę optymalną Smile
Też może być, zapomniałem o perłach xd.
+refresh
#6
(05-25-2020, 16:02)DzikiZyczu2 napisał(a): Chciałem pisać nowy temat ale podczepie się tu odnośnie dodania do skupu ender pereł gdyż wydaje mi się być to trochę dziwne że z najtrudniejszego moba z  dostępnych nie ma skupu dropu a wiadomo z edkami nie jest tak łatwo jak  ze zwykłymi mobami jeśli chodzi o ich uśmiercenie.
Proszę rozważyć te propozycję, cena nie musi być jakaś mega wygórowana nawet w przedziale 0.75-1.5$ za szt wydawała by mi się być w miarę optymalną Smile

jestem za.
[Obrazek: NbTGMw.png]
#7
(05-25-2020, 16:02)DzikiZyczu2 napisał(a): Chciałem pisać nowy temat ale podczepie się tu odnośnie dodania do skupu ender pereł gdyż wydaje mi się być to trochę dziwne że z najtrudniejszego moba z  dostępnych nie ma skupu dropu a wiadomo z edkami nie jest tak łatwo jak  ze zwykłymi mobami jeśli chodzi o ich uśmiercenie.
Proszę rozważyć te propozycję, cena nie musi być jakaś mega wygórowana nawet w przedziale 0.75-1.5$ za szt wydawała by mi się być w miarę optymalną Smile

Jestem Za!
#8
Jestem za.
Niedostępny
#9
co do nasion ja nie jestem za, można je zawsze do kompostownika wrzucić. sprzedawanie nawet za niską cenę według mnie byłoby zbyt proste, tym bardziej że wypada ich dużo więcej niż samych buraków.
enderperły również zalegają, ale jako że endermany nie są tak powszechne jak uprawianie buraków (oraz tak proste do zdobycia), tutaj byłbym już za, nawet za tą samą cenę co reszta podstawowych dropów z mobów lub niższą. nie stakują się po 64, nie ma odpowiednika kompostownika na enderperły, nawet nie działają na wyspach
Niedostępny
#10
(05-25-2020, 16:02)DzikiZyczu2 napisał(a): Chciałem pisać nowy temat ale podczepie się tu odnośnie dodania do skupu ender pereł gdyż wydaje mi się być to trochę dziwne że z najtrudniejszego moba z  dostępnych nie ma skupu dropu a wiadomo z edkami nie jest tak łatwo jak  ze zwykłymi mobami jeśli chodzi o ich uśmiercenie.
Proszę rozważyć te propozycję, cena nie musi być jakaś mega wygórowana nawet w przedziale 0.75-1.5$ za szt wydawała by mi się być w miarę optymalną Smile

jestem za
[Obrazek: zC5Yd0s.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości