Wyspa v2
#1
https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=43488 

Jestem przekonany, że wczoraj miałem wyspę i to całkiem nieźle zrobiona, więc się zdziwiłem, że dzisiaj jej nie ma, da radę sprawdzić to jakoś?, albo np. Na poziomie wyspy sprawdzić logblockiem kto te bloki zniszczył, ja tam stawiałem cobblowe płytki itp. Więc powinno pójść łatwo.

Bo raczej wykluczam włam, bo na classicu i innych trybach mam wszystko, a szansę na zgadniecie mojego hasła są zerowe praktycznie
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#2
nie mamy logblocka.
jedyne co widzialem w logach, to informacje ze wczoraj okolo 19 usunales wyspe, stworzyles ponownie i troche jeszcze pograles.
pozniej znowu wszedles na serwer, wpisales /dom i od razu wyszedles z gry
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Nie wykluczam, że się napiłem, ale tego nie pamiętam XD, w sensie czy serio bym rozkopał sobie całą wsypę?, dasz radę sprawdzić kto logował się na moje konto? Może jak rzeczywiście to byłem ja i tego jakims cudem nie pamiętam to jest szansa, że coś się zepsuło jak wpisałem dom i od razu wyszedłem?, bo jestem pewnien, że jak wychodzilem z serwera miałem wyspę, więc się mega zdziwiłem, jeszcze się pytałem h3zquu dlaczego moje drzewa nie rosną. Oczywiście jeżeli nie uda się nic zrobić nie będę płakał, ale to może być rzeczywiście jakiś błąd, bo ta wyspa naprawde tam była stala i miała się dobrze nawet jak ktoś nie wierzy i myśli że coś kombinuje to ja wiem ze na własne oczy widziałem swoją wyspę i wiem w jakim ją stanie zostawiłem, co oznacza, że to może być jakiś błąd
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#4
Refresh
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart
#5
tak sobie myslalem kiedys i doszedlem do wniosku, ze Twoj teleport zostal w miejscu starej wyspy, ktora usunales.
czy dalej masz taki problem?
#6
(06-03-2020, 18:54)Boczek napisał(a): tak sobie myslalem kiedys i doszedlem do wniosku, ze Twoj teleport zostal w miejscu starej wyspy, ktora usunales.
czy dalej masz taki problem?

gracz nie mial innej wyspy jak to sprawdzalem, a po przeteleportowaniu i wpisaniu /info pokazywalo, ze jest jej wlascicielem.

sprawdzilem kto sie logowal tamtego dnia i nie zauwazylem nic podejrzanego.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
naprawde no nic z rzeczy wymienionych nie jest poprawne bo wyspa sie doslownie rozplynela no trudno przezyje jak mowilem, no ale srednio ze tak sie stalo, mozna zamknac dzieki za poswiecony czas
Najwięcej hajsu:
Classic: 4,5mln
Skyblock: 2mln
Waterblock: 3mln Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości