Kilka utrudnień gry.
#1
Dobry.

Wczoraj wieczorem zaczęłam grać na tym trybie, i znalazłam kilka utrudnień dla graczy:
-Ataki potworów, przez kopanie afk. Okej, to jest wytłumaczalne, ale czy nie można by było zmniejszyć częstotliwości? Czasami nawet po wykopaniu jednego bloku nie będąc na afk, pojawia się potwór.

-Zakaz działania na działce, na której jest się pomocnikiem, gdy właściciel jest offline. To też wytłumaczalne i jak najbardziej ma sens broniąc przed kradzieżami, ale w parze z tym powinna pojawić się, komenda /zaufaj.

-Praktycznie jedyną formą zarobku jest grinder (prócz nieopłacalnego ula). Nie można by było dorobić skupów na różne rośliny chociażby pszenicę? 

Liczę na rozważenie moich propozycji rozwiązania w.w. problemów. Z góry dziękuję.
#2
Bardzo łatwo można zarabiać na sprzedawaniu drzew które posadzisz, dosłownie za stak masz 50$ jakoś tak
człowiek bez życia
#3
1. Prawdopodobnie jest ustalona szansa w % na atak potwora, wiec to zalezy od szczescia.
2. Jestem za.
3. Mozesz jeszcze uprawiac buraki, zamiast pszenicy dodalbym sadzonki (tylko zalegaja).

Za stak drzewa jest troche ponad 12$, to nie jest jakis super zarobek.
Niedostępny
#4
(05-24-2020, 11:34)JTdiro napisał(a): 1. Prawdopodobnie jest ustalona szansa w % na atak potwora, wiec to zalezy od szczescia.
2. Jestem za.
3. Mozesz jeszcze uprawiac buraki, zamiast pszenicy dodalbym sadzonki (tylko zalegaja).

Za stak drzewa jest troche ponad 12$, to nie jest jakis super zarobek.

A dobra, myślałam że więcej

Ale tak czy siak 2 stali cobla sprzedałam za 10$ więc jednak dużo troche
człowiek bez życia
#5
(05-24-2020, 11:35)Jake napisał(a): A dobra, myślałam że więcej

Ale tak czy siak 2 stali cobla sprzedałam za 10$ więc jednak dużo troche

I w tym problem, że przy kopaniu cobla spawnuja się potwory xd.
#6
więc rób drewno
człowiek bez życia
#7
1. To jest zalezne od szczescia, nie potrzebne jest zmniejszanie.
2. Cichusek nie zrobi z tym nic, pisal wielokrotnie "nie".
3. Grindery nie dzialaja bez spawnerow, a zarabiac mozesz na itemach z mobow, burakow, drewnie, plastrach miodu oraz cobblestone. Cichusek nie doda nasion normalnych, bo gracze juz maja tego nafarmione...

Co do JT:
265 stackow na 5000$ z drewna, da rade to zrobic, a 12$ to nie jest okropny zarobek. Nasion w sklepie nie spodziewaj sie.
#8
skoro mamy ogranicznia roslin na chunk chyba mozna dodac je do skupu?
#9
Co do limitu upraw na chunk, to nie mozna zmienic tego na limit upraw na wyspe? Troche denerwujace jest to, ze jakis somsiad zlodziej zasadzi te 50 roslin i przez to nie mozna juz zrobic upraw na krawedzi wyspy, bo to ten sam chunk.
Niedostępny
#10
Za 2 jestem na tak, bo muszę grac wtedy gdy wlaściciel jest na wyspie, a wyspę mamy wspólnie.
Pozdrawiam
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości