Moby - dropy
#1
Cześć , pytanie konkretnie do cichuska. Jestem w połowie kupienia spawnera dlatego chciałem  zapytać jakie itemy dropią z mobów z których na przykład w innych mobach nie dropią. Chodzi o to czy na przykład diament wypadając z zombie może wypaść też z creepera oraz jakie nowe itemy dropią z endermanów lub pigmanów. Taki mały spis z %. I ze zwierzat jaki mamy drop bo podobno z owcy moze wypasc slimeball
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#2
1. Cichusek nie poda dokładnego dropu z każdego moba w %.
2. Różne itemy dropią z mobów. Musisz sam się przekonać, co dropi z danego moba. Mogę potwierdzić to, że diament wydropi ci z każdego moba agresywnego.
3. Z endermanów na 100% wypadnie ci perla, diament, lapis, endstone i prawdopodobnie blazerod oraz części do stworzenia lampy morskiej. Z pigmena itemy takie jak miecz, złoto, odłamki złota, zgniłe mięso, netherowe cegły, diament. Nie wiem jakie itemy nowe dropią z endermanów/pigmenów, bo nie miałem jeszcze ich okazji bić.

Z resztą... O dropie powinni gracze sami się dowiedzieć. Kupowanie spawnera powinno być w ciemno, a nie że se najlepszy wybierzesz Tongue
#3
A co z pająkami?

Dobra to jesli to możliwe to prosiłbym tylko aby Cichy napisał z jakiego moba leci blaze rod - będe mega wdzieczny a to tylko szybka odpowiedz
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#4
(05-21-2020, 22:13)ZombieNinja365 napisał(a):
Dobra to jesli to możliwe to prosiłbym tylko aby Cichy napisał z jakiego moba leci blaze rod - będe mega wdzieczny a to tylko szybka odpowiedz

Z endermanów, jest na to mały % szans, ale dropi. Prawdopodobnie dropi też z pigmenów, ale do tego do końca pewny nie jestem, jednak z endermanów na 100% musi dropić.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości