Komenda wyrzuć/blokuj/black list
#1
Witam, tak jak w temacie co się stało z komendą /blokuj? Czy zostanie ona przywrócona a jeśli nie to czy by była opcja dodania komendy coś w stylu jak na sky-blocku v1 /wyrzuc (nick) by pozbyć się nieproszonych gości z wyspy którzy potrafią być irytujący ;D
Proszę o pozytywne rozważenie tej prośby ;D
#2
Jestem za!
Być, albo nie być o to jest pytanie...
#3
Dodam że osób które zablokowaliśmy nie da się teraz odblokowac. Niektórym widziałem sprawiło to trudność. Może na to jakieś rozwiązanie?
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#4
niestety komendy do blokowania zle dzialaly na skyblocku i musialem szybko je usunac.
probowalem je napisac na nowo, ale niestety bez ingerencji w glowny plugin od wysp nie dam rady naprawic tych komend, a chcialbym tego uniknac.

osoby ktore zdazyly znalezc sie na listach blokowanych zostaly przeze mnie z nich usuniete, wiec z tym juz nie bedzie problemu.

w zamian za blokuj/odblokuj dzisiaj podczas restartu w poludnie wgra sie poprawka, ktora wprowadzi komende /wyrzuc <nick>, bedzie ona wyrzucala gracza znajdujacego sie obecnie na wyspie, niestety ten gracz ponownie bedzie mogl odwiedzic wyspe i tutaj tworzy sie problem, bo nie moge tego zablokowac lub tymczasowo wylaczyc mu taka mozliwosc.
w takiej sytuacji sugeruje zamkniecie teleportu wyspy w jakims domku.

i niestety w komendach dotyczacych wyspy zrobilo sie zamieszanie, bo komenda /wyrzuc dotychczas usuwala dodanego gracza do wyspy, wiec od momentu restartu tak beda wygladaly komendy wysp:
- /dom - Teleportujesz sie na swoja wyspe.
- /stworz - Generujesz nowa wyspe.
- /odwiedz <nick> - Odwiedzasz wyspe gracza.
- /dodaj <nick> - Dodajesz gracza do wyspy.
- /usun <nick> - Usuwasz gracza z wyspy.
- /wyrzuc <nick> - Wyrzucasz nieproszonego gracza z wyspy.
- /ustawdom - Ustawiasz teleport wyspy.
- /napraw - Naprawiasz teleport wyspy.
- /skasuj - Kasujesz swoja wyspe.
- /info - Wyswietla informacje o wyspie.

pogrubilem komendy, ktore sie zmienily.
zamiast /wyrzuc jest /usun (przy usuwaniu dodanego gracza), zamiast /usun jest /skasuj (przy usuwaniu wyspy) i dodano /wyrzuc (wyrzuca nieproszonego goscia)
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości