Skrocenie okresu odswiezania dzialek v2
Chyba Olciaa/ZigoLoL mnie nie lubi bo torpeduje wiekszosc co napisze, ale slabe to jest raczej to, w jaki sposob Olciaa/ZigoLoL nie daje mozliwosci dyskusji nad problemem zamykajac temat przed wypowiedzeniem sie wiekszej ilosci osob. W odpowiedzi na Twoje zarzuty, jesli ktos dostal bana na 10 dni to mozna skrocic okres odswiezania dzialek do np 11 dni, wtedy problemu nie bedzie. A jesli jestes tak bardzo za cheaterami, ze chcesz ich chronic, zeby nie stracili swoich dzialek za uzywanie cheatow, to dziwny z Ciebie moderator/pomocnik/kimkolwiek jestes na serwerze. I tu rodzi sie pytanie, czy czasem jakas grupa Twoich kolegow/kolezanek cheatuje za Twoim "cichym" (bez aluzji do Cichuska!) przyzwoleniem? Ja biore na klate ryzyko utraty dzialki jesli sie zdecyduje cheatowac, bo wtedy to mnie tym bardziej odstrasza przed uzywaniem cheatow a przeciez o to wlasnie chodzi, zeby ludzie nie oszukiwali?
nie raz zdarzylo mi sie wyjechac na 2 tygodnie za granice, bez mozliwosci wejscia na komputer. czasami wyjezdzamy na wakacje zeby wypoczac a nie odswiezac dzialki. zdarza sie tez, ze nie mamy mozliwosci wejscia na serwer przez dluzszy czas. czas nie zostanie skrocony, bardziej bym byl za resetem konta cheaterom.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości