przedmioty.
#1
Proponuje dodanie funkcji, by na wyspie z mobami itemy trafialy prosto do eq, bo to jest smieszne - zabijasz moba i korzysci z tego nie masz, bo ktos podejdzie i itemy ukradnie... Ja rozumiem, ze to publiczne ale jak mamy sobie dorobic jak inni przychodza i zabieraja...
#2
jak najbardziej za + proszę o naprawienie liści Heart
#3
Jestem za
Denerwujące jest to, że męczysz się z mobkami, a i tak podejdzie ci pan iksiński i zabierze wszystko. Niektórzy tylko latają wokół spawnerów i czekają aż ktoś zabije za nich mobki, a oni zbiorą itemki.
#4
[Obrazek: W5FHzrQ.png]
No chyba, że Cichy coś wykombinował, ja tam nie wiem
CHELOŁ DARKNES MAJN OLD FRJENDDDDD ;-;;;;;
[Obrazek: 8UPZgyy.jpg]
#5
(05-19-2020, 13:04)JustGabu napisał(a): [Obrazek: W5FHzrQ.png]
No chyba, że Cichy coś wykombinował, ja tam nie wiem
Zawsze można zastosować plugin używany do główek na m. in classicu, czy też prisonie.
#6
Jestem neutralny, wątpię by to zostało dodane poza tym w ten sposób ktoś może sobie strzelać cały czas z łuku a to będzie raczej bez sensu
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#7
(05-19-2020, 15:19)ZombieNinja365 napisał(a): Jestem neutralny, wątpię by to zostało dodane poza tym w ten sposób ktoś może sobie strzelać cały czas z łuku a to będzie raczej bez sensu

To wtedy można zablokować łuki na spawnie, żaden problem raczej...
#8
Jestem za
#9
Jestem za.
#10
odświeżam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości