/skup
#1
Cześć,

Zwracam się bezpośrednio do Cichuska z zapytaniem, czy jest możliwość dodania do /skup jakieś itemki z farmy np.:
- ziemniaki 0.20$ za szt
- marchew 0.20$ za szt
- buraki 0.25$ za szt

Uważam, że sam skup drewna i cobla to za mało, aby móc zdobyć te 5000$ na spawner...
Proszę o odzew i pozytywne rozpatrzenie - jeśli skup jest za mały z chęcią mogę Ci pomóc w budowie Wink

Pozdrawiam!
Być, albo nie być o to jest pytanie...
#2
Jestem za
#3
Zdecydowanie jestem przeciw. Kości można łatwo zdobyć bijąc moby lub kupując od graczy. I potem taki ktoś z jednego ziemniaka zrobi całą wyspę marchwi i ziemniaków przez mączkę kostną i będzie farmić kasę. O to chodzi żeby było trudno, to cały klimat tej gry

Poza tym mając spawner tak naprawdę już masz wszystko bo będziesz sobie potem afczyc przy spawnerze. Więc na spawner musi być ciężko uzbierać. Nawet taka cegła którą jest ciężko zdobyć chodzi po 0.20$ a ty chcesz dodać jakiegoś ziemniaka za taką samą cenę. Jeśli już ma być dodany to proponuje 0.10 za sztukę.
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#4
(05-18-2020, 18:06)ZombieNinja365 napisał(a): Zdecydowanie jestem przeciw. Kości można łatwo zdobyć bijąc moby lub kupując od graczy. I potem taki ktoś z jednego ziemniaka zrobi całą wyspę marchwi i ziemniaków przez mączkę kostną i będzie farmić kasę. O to chodzi żeby było trudno, to cały klimat tej gry

Poza tym mając spawner tak naprawdę już masz wszystko bo będziesz sobie potem afczyc przy spawnerze. Więc na spawner musi być ciężko uzbierać. Nawet taka cegła którą jest ciężko zdobyć chodzi po 0.20$ a ty chcesz dodać jakiegoś ziemniaka za taką samą cenę. Jeśli już ma być dodany to proponuje 0.10 za sztukę.

Nie wiem czy wiesz ale jest limit posadzonych przedmiotów na chunk Smile
#5
Ziemniaki i inne - jak już to w cenie Cobble, bo to jest zwykłe farmienie pieniędzy.
Ja jednak do skupu zaopatrzyłbym sadzonkę dębowego drewna.
#6
Ciuchusku, mógłbym poprosić o odpowiedź? ;D
Być, albo nie być o to jest pytanie...
#7
Jestem za, ale ze zmniejszona cena, zeby nie bylo takiego latwego zarobku z farm
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości