Zmiana trybu bana.
#1
Witajcie!
Niestety dnia dzisiejszego zrobiłem okropną rzecz - użyłem X-Ray i skończyło się to słusznym permbanem. W tej pracy spróbuję namówić Państwa Adminów i Drogiego Pana właściciela Cichuska o zmienienie mojego bana z trybu permamentnego na okresowy.
Pierwszym moim argumentem jest mój żal spowodowanym tym, że nie będę mógł już nigdy wejść na serwer Classic, na którym poznałem wielu wspaniałych ludzi. Dzisiaj wiem, jak byli oni dla mnie ważni. Brakuje mi tych znikających zwierząt w niewyjaśnionych okolicznościach.
Kolejnym moim argumentem jest to, że ŚLUBUJĘ już NIGDY w życiu używać cheatów i tylko i wyłącznie pomagać rozwijać się temu serwerowi.
Mam nadzieję, że pochylą się Państwo nad tą pracą.
#2
Trzeba było nie cheatować + dostałeś na jeden tryb bo _Anastia nie może chyba globalnie ( powinien być globalny perm )
#3
"ślubuję już nigdy" ile razy można czytać jedno i to samo...
Cheatowałeś - żałuj - kara nie zostanie skrócona. Trzeba było wcześniej się zastanawiac, zanim zacząłeś używać x-raya. Inni jakoś z permami żyją...
#4
Mało tego, jeszcze po banie korzystałeś z multikonta. Nie ma mowy. Poprawiłem na global.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Na górze róże na dole fiołki dajcie unbana wy głupie ciołki
#6
(05-19-2020, 09:18)NijoYT napisał(a): Na górze róże na dole fiołki dajcie unbana wy głupie ciołki

Za ten tekst poczekasz jeszcze dluzej.
Niedostępny
#7
(05-19-2020, 09:24)JTdiro napisał(a):
(05-19-2020, 09:18)NijoYT napisał(a): Na górze róże na dole fiołki dajcie unbana wy głupie ciołki

Za ten tekst poczekasz jeszcze dluzej.

mam perma dłużej nie da sie poczekać xD
#8
to na forum, co za problem


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości