przenoszenie zwierząt
#1
Chciałbym zaproponować dodanie sposobu na transportowanie zwierząt po wyspach. Generalnie chodzi o to, że zwierzęta respią się na wyspach, ale jak jest masa dirtu. Dlatego też, proponuje dodania systemu <a moze raczej komendy>, dzięki czemu będziemy mogli dane zwierzę na jajko przemieniać. Wtedy ułatwiłoby to handel zwierzętami pomiędzy graczami, a wiele osób chciałoby hodować np. owce na wyspie, czy też krowy czy świnie.
#2
jestem za!!!
#3
jestem za
#4
Również za
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#5
moge cos pokombinowac za jakis czas, ale ogolnie spawn zwierzat jest dosyc duzy i nie powinno byc problemu z ich zdobyciem
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
(05-19-2020, 06:45)Cichusek napisał(a): ale ogolnie spawn zwierzat jest dosyc duzy i nie powinno byc problemu z ich zdobyciem

Tyle, że nie każdy może pozwolić sobie na teren 10x10 po to, aby zwierzęta się respiły (chodzi o dirt). Na początkowej wyspie mamy tylko 1,5 stacka dirta + 50-150$ trzeba wydać na Grassa.
#7
Odświeżam.
#8
(05-19-2020, 06:45)Cichusek napisał(a): moge cos pokombinowac za jakis czas, ale ogolnie spawn zwierzat jest dosyc duzy i nie powinno byc problemu z ich zdobyciem

może takie spawnerki zwierząt np. 400$ za sztuke?
#9
spawnery zwierzat odpadaja, patrzac ze respi sie ich duzo
przy okazji refresh.
#10
Dobrym było by to pomysłem, ale lepiej gdyby mogły z tego korzystać tylko rangi VIP/SVIP


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości