Mini arenka
#1
Przychodzę z propozycją zastąpienia tego miejsca czym innym. Ktoś niedawno utworzył wątek odnośnie tego, natomiast z innym pomysłem. Ja proponuję zbudować tutaj taką mini arenkę pvp (1 vs 1) zamiast trybu, ponieważ praktycznie nikt tam nie wbija. Jeśli to by nie przeszło, można byłoby zrobić teleport, który przekieruje do wyboru jakiejś mini areny.


   
#2
Wydaje mi się, że takie coś bardziej do PvP z Pistoletami pasuje, niż do Classica.
W tamto miejsce proponowałbym parkour normalny, a nie skakanie po dachu, albo zrobienie chestshopa na wynajęcię za np. 5000$ na 14 dni.
#3
(05-14-2020, 18:24)h3zquu napisał(a): Wydaje mi się, że takie coś bardziej do PvP z Pistoletami pasuje, niż do Classica.
W tamto miejsce proponowałbym parkour normalny, a nie skakanie po dachu, albo zrobienie chestshopa na wynajęcię za np. 5000$ na 14 dni.

parkour nie miałby sensu, bo jest m.in na skyblocku i andventure, a kiedyś już tutaj był za czasów starej edycji.
#4
Rozumiem że chodzi przeniesienie pluginu 1v1 na Classic?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
(05-14-2020, 18:39)Toiru napisał(a): Rozumiem że chodzi przeniesienie pluginu 1v1 na Classic?

jeśli nie wypali zbudowanie takiej jednej arenki to tak.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości