Ban na 5dni
Exclamation 
Cześć, chciałbym się dowiedzieć za co dostałem bana na 5 dni. Wczoraj o północy jeszcze grałem a dziś chciałem wbić na serwer i wyskoczył komunikat  ''Zostałeś zbanowany na serwerze powód nie został podany''
Może trafiłeś na zbanowane IP. Spróbuj zrestartować router/modem i powinno być git.
[Obrazek: D-v5kmfU0AEyCD5.jpg]"Jeśli chcą wojny na wyniszczenie... To ją dostaną"
(05-13-2020, 10:29)MasterOfTerror napisał(a): Może trafiłeś na zbanowane IP. Spróbuj zrestartować router/modem i powinno być git.

Tyle, że on na prawdę ma bana na 5 dni od Cichuska.
[Obrazek: F1wVTOy.png]
kiedy nawet w mc próbujesz się sprzedać:
[Obrazek: 80bec448e49b5.png]
(05-13-2020, 10:30)h3zquu napisał(a):
(05-13-2020, 10:29)MasterOfTerror napisał(a): Może trafiłeś na zbanowane IP. Spróbuj zrestartować router/modem i powinno być git.

Tyle, że on na prawdę ma bana na 5 dni od Cichuska.
[Obrazek: F1wVTOy.png]

ale za co?.. Powód nie został podany.
Hmmmm, moze za nick? "Nygson" to przeksztalcenie pewnego obrazliwego slowa na n.
Niedostępny
(05-13-2020, 10:35)JTdiro napisał(a): Hmmmm, moze za nick? "Nygson" to przeksztalcenie pewnego obrazliwego slowa na n.

czy ja wiem? gram juz tu dluzszy czas i żadnych problemów nie bylo.
Za nick byłby perm, nie 5 dni.
[Obrazek: nhyyZOF.jpg]
(05-13-2020, 10:50)Toiru napisał(a): Za nick byłby perm, nie 5 dni.

To wiesz za co dostałem?
Nie wiem, Cichusek odpowie, może pisać w zamkniętych wątkach. Zamknę ten wątek bo trochę bezsensu tak gdybać.
[Obrazek: nhyyZOF.jpg]
na twojej wyspie bylo sporo blokow teleportujacych, ktore zostaly postawione przez kamilka i jego multikonta.
kamilek dostal bana za mk, a ty za to ze dobrze o tym wiedziales lub nawet mogles go przekupic aby robil mk i stawial ci bloki.

wiekszosc blokow ktore miales na wyspie zostala postawiona przez nicki typu kamilek22, kamilek333 itp.
bylo tez kilka innych kont pochodzacych od innych graczy, w tym jeden nick pasowal do twojego adresu IP i tez wygladal na mk.
[Obrazek: sygnaturka.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości