Krowy uciekajo?!?
#1
Hejka, mam lekki problem, ponieważ kupiłem na skyblocku 2 krowy i zrobilem im zagrode z płotków i rozmnożyłem, póżniej wróciłem, znowu rozmnożyłem i gry wróciłem kolejny raz zamiast kilka krów, zostałem jedną małą. Stwierdziłem, że to jakis błąd, albo mi uciekly i dokupiłem 1 jajko, rozmnożyłem znowu 2 razy krówki, wracam i jedna mała jedna duża krowa. Chciałem spytać, bo albo coś nie halo u mnie na wyspie albo serwer mi krowy kradnie. Czekam na info, bo nie mam zamiaru kupować kolejnych jaj.
Heart Krul i miszcz Heart
#2
najlepiej zabuduj krowy szczelnie stalymi blokami. widzialem juz nie raz jak krowy potrafia przenikac przez liscie lub przez plotki w zagrodzie, gdzie nawet nie ma duzo zwierzat. poza tym, jesli taka sytuacja sie powtarza gdy nie ma Cie na serwerze moze to jakis inny gracz sie bawi i zabija Ci je na przyklad creeperem.
#3
Nie możliwe, teraz rozmnożyłem znowu krowy, obracam się żeby ściąć wełne z owiec, patrze i znowu jedna mała, a minęło max 30 sekund, raczej przez takie coś > https://imgur.com/a/8zidUf3 nie powinny uciekac... Ktoś wgl będzie mi w stanie oddać chociaż 1 jajko i jakoś doradzić? Jeśli nie to nawet nie kupuje kolejnych do farmy...
Heart Krul i miszcz Heart
#4
Ja tylko mam takie podejrzenia, że to może być przez płotki/furtki. Nadal mam gdzieś screeny gdzie ktoś siedząc na koniu, ten znika przy otwarciu furtki.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Pierwsze słysze ze moby znikają przez płotki... zrobiłem 5x5 z cobbla, jak teraz uciekną to chyba nie z mojej winy...
Heart Krul i miszcz Heart
#6
prawdopodobnie usuwaja sie, bo oprocz limitu na wyspe jest tez limit zwierzat na chunk i inne zwierzeta na innych pietrach moga przechodzic w ich miejsce.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości