Sklep VIP
Przemyslalem sobie to jeszcze na spokojnie i... doszedłem do wniosku że będzie to ptw. Będziesz musiał mieć vipa aby kupić pałkę, a wiąże się to z tym, że nowi i początkujący gracze poprostu nie będą mieli do niej dostępu. Faktycznie mogą ją odkupić, ale zapewne gracze z rangą będą chcieli dodatkowych k za taką pałkę.

W takim układzie możnaby dodać ją do zwykłego sklepu.

Niech Cichy zdecyduje.
Mi nie przeszkadza żeby była w zwykłym sklepie. Odnośnie tego P2W. Moim zdaniem tak nie będzie gdyż nie spotkałem się żeby gracze żądali dodatkowych opłat. Poza tym ktoś kto ma załóżmy sektor M raczej nie wyda tych 200k za pałke bo woli to wydać na sektory. A ktoś kto już ma wolność chętnie pobawi się z potkami
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
Mikstura Siły II będzie takim P2W, bo oprócz samej pałki potrzebny też jest glowstone a ten jest dostępny tylko w sklepie VIP, jest drogi i obecnie nie jest go łatwo kupić zwłaszcza jeśli jesteś na niskim sektorze z tego powodu że mało kto go magazynuje.

O wiele więcej sensu byłoby na nowszej wersji gdzie potrzeba ognistego proszku do warzenia. Jest to fajny dodatek, ale wymaga więcej pracy. Ceny mikstur w sklepie wymagały by balansu, niektóre są do wywalenia, jest duży problem z składnikami taka łza ghasta jest nie do zdobycia a królicza łapa obecnie jest rzadkością przez co nie wszystkie mikstury są na stan obecny do utworzenia.
[Obrazek: nhyyZOF.jpg]
Glowstone nie jest jakiś bardzo drogi, natomiast trudno go zdobyć jeśli nie posiada się rangi vipa (sam miałem i czasami mam z tym problem).

Odnośnie postu Toiru gdzie wspomina o użyciu ognistego proszku - Cichy napisał ostatnio, że w najbliższym czasie nie będzie możliwości przeniesienia serwera na nowszy tryb.
Ale ta nie bedzie potrzeba ognistego proszku... Co tu jest trudnego do zrozumienia? Proszek jest niepotrzebny do potek. To byłoby bez sensu kupić pałkę blaze za 200k , przerobić tą pałkę na 2 proszki i zrobić z nich najpierw siłę dodając brodawkę i ten proszek a potem jasnopył XD. To by było takie nieopłacalne. Przecież wystarczy kupić potkę siły ze sklepu za te 1350$ chyba i wrzucic ją do statywu po czym na gotowe dodac jasnopył Big GrinD
I nie mówcie mi że jasnogłaz jest ciężko zdobyć bo mnie dziś 3 osoby pytały o kupno to im kupłem nawet ze stratą dal siebie. Poza tym jasnopył jest łatwo u mnie wygrać w kasynie - działka -2;1
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
Zamykam ten wątek bo znowu się kłótnie robią. Jak Cichy będzie chciał dodać to tu napiszę.
[Obrazek: nhyyZOF.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości