PVP propozycja
#1
Komenda /pvp powinna tępać na środek areny a całe PVP powinno być zamknięte te taką propozycje wnoszę sadzę z dużo osób by tak chciało
Niedostępny
#2
Według mnie to lepsze niż AntyLogout, chociaż ja czasem się tam tepam żeby iść po jedzenie do karczmy lub do świnek.
Chociaż nie zapominajmy o /sklep Big Grin
#3
Istnieje ryzyko spawnkillu.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
Te PvP to jest tzw. MiniPvP, więc nie dałoby radę wprowadzić czego takiego.
Ogólnie są 3 opcje:
1. AntyLogout
2. Obniżenie PvP o 2 kratki w dół i dodanie drabinek do ewentualnej ucieczki.
3. Zablokowanie wszystkich komend jakich się da na PvP, a gracze, którzy wylogowali się poprzez "Wyjdz" bądź reset mc powinni zostać ukarani utratą przedmiotów/zabraniem dobrej kwoty pieniędzy.

To już jest chyba 5 temat odnośnie PvP... Nie wiem czy warto się starać, skoro każda odpowiedź brzmi tak samo...
#5
Dużo ludzi nie potrzebnie stoi przy wejściu na pvp niektórzy tylko wołają na pvp a nie walczą a niektórzy tylko itm kradną. Coś trzeba wymyśleć żeby tak nie było
Niedostępny
#6
Proponuję dodać 3 kratki w dół z drabinkami tak jak napisał h3zquu - wchodzisz i albo giniesz albo ewentualnie zabijasz kogoś i wychodzisz.
#7
(05-10-2020, 17:01)Trokuszek_PL napisał(a): Proponuję dodać 3 kratki w dół z drabinkami tak jak napisał h3zquu  - wchodzisz i albo giniesz albo ewentualnie zabijasz kogoś i wychodzisz.

I co ci to da jeżeli stivy będą tą osobę zrzucały, ,,Wchodzisz i albo giniesz albo ewentualnie zabijasz kogoś i wychodzisz'', jedynie co pozostanie to zlogać więc to nie ma sensu.
[Obrazek: WGGwD0f.jpg]
#8
mozna czasowo ogarnąć np piszesz /spawn i ci odlicza 5 sek ( po walce)
#9
Nie wiem czemu obniżenie PvP w dół i danie drabinek ma coś pomóc, powrót będzie wtedy niemożliwy przy dużej ilości osób. Logania będzie jeszcze więcej.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości