Karabin a pistolet
#1
Grając już X godzin na pvp zauważyłem że tak naprawdę karabin nigdy nie dorówna zwykłemu pistoletowi. Biorąc pod uwagę czas przeładowania, to że z karabinem musimy stać w miejscu by celnie strzelać, rozrzut bez przybliżenia i mobilność pistolet jest naprawdę dużo lepszy od karabinu. Nawet ja mając vipa łapę się na tym że mając karabin i pistolet do wyboru sięgam po to drugie. Karabin kosztuje w sklepie 120$ to chora cena i i tak nikt tego nie kupuje. Aby było wyrównanie proponuję obniżyć koszt karabinu do 80$ choć to i tak za wysoka cena i nikt nadal nie będzie go kupował, a na przykład dodać ograniczona amunicję w pistolecie i dać ją do kupienia w sklepie ( tutaj wasze propozycje) lub włożyć na pistolet zużycie i wrzucić takowy do sklepu za cenę np 20 $. Nawet wydłużenie czasu przeładowania trochę poprawi sprawę. To nie jest propozycja napisana bo mi się nudzi tylko obserwuję to od dłuższego czasu i stwierdzam że gdybym miał do wyboru w eq gracza czy nawet vipa pistolet lub karabin wybieram zdecydowanie pistolet. Piszcie co sądzicie o tej propozycji
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#2
Masz rację. Karabin < pistolet. Cena 80$ (tak jak proponujesz) to i tak duzo jak na tak beznadziejną broń. Pistolet dostaje sie za darmo w kicie.
MEFEDRON


Niedostępny
#3
Za obnizeniem ceny na tak. Za konczaca sie amunicja / zuzyciem pistoletu na nie.
Niedostępny
#4
Refresh
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#5
Nie zostanie nic zmienione, bo to zwyczajnie nie ma sensu. Jedyne co może uratować ten tryb to nowa edycja.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości