Tryby na Serwerze
#1
Question 
Mam pytanie głównie do właściciela serwera, po co są prowadzone tryby typu: SkyGird, Prison, Adventure, Creative, Build, 1vs1, Chowany, JumpPvP, MiniGry, SkyWars, PvP z Pistoletami, WaterBlock? Wszystkie tryby obciążają w jakiś sposób serwer a nikt na nich nie gra, nie lepiej je usunąć? Rozdzielić sloty na skyblock, classic? Oraz zrobić regulamin serwera? Jeden z punktów jako "Lejki jednorzędowe" i zrobić je szybsze, i za każdy grinder z więcej niż jednym rzędem lejków banować lub usuwać wyspe? według mnie powinno to tak wyglądać  Rolleyes
#2
ty to chyba o 2 w nocy sprawdzasz te tryby, sporo osób gra na wiekszosci z tych co wymieniles
CHELOŁ DARKNES MAJN OLD FRJENDDDDD ;-;;;;;
[Obrazek: 8UPZgyy.jpg]
#3
Prison, Adventure (tutaj nowy tryb więc bezsensu wymieniasz), Creative, Chowany, SkyWars, Waterblock oraz czasem Pistolety żyją i nie ma sensu ich usuwać. Adventure nawet został nie dawno dodany, więc pog za pomysł.

Builda proponowałem by usunąć i tylko "zastanowię się" do dziś. Link - https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=42213
MiniGry - tutaj zostawię bez odpowiedzi, bo czasem są tam gracze :p
JumpPvP - proponowałem włączenie do pistoletów przy robieniu aktualizacji na ten tryb, zobaczymy, może coś Cichusek z tym zrobi.
1vs1 - całkowicie bym usunął albo w łączył do Pistoletów pod komendą /solo <nick>, wtedy byśmy zostali teleportowani na arenę 1v1, no ale nie wiem - to wszystko decyzja Cichuska.
#4
To nie działa w ten sposób że można odjąć sloty aby przydzielić je innemu trybowi.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości