netherowa cegła.
#1
Proponuję zamienić króliczą łapę czy tam króliczą skórę na cegłę netherową. Króliczą łapę/króliczą skórę jest lekko ciężko zdobyć, a netherrack często wala się po spawnioe. Cena takiej cegły to może 0,50/1$? Albo cena netherracka?
#2
Jestem za.
Pozdrawiam
Niedostępny
#3
Jestem za.
Niedostępny
#4
jestem za Smile
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#5
W skupie na spawnie nie ma króliczej łapki, myślę, że chodzi ci o króliczą skórę, a tą bym zamienił na zwykłą skórę, ponieważ z króliczej można zrobić zwykłą, a już na odwrót nie.
#6
A czy w sklepie nie ma już mikstury skoku? Bo królicza łapa służy tylko do niej.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
(05-01-2020, 08:32)Toiru napisał(a): A czy w sklepie nie ma już mikstury skoku? Bo królicza łapa służy tylko do niej.

Tyle, że mi o skup chodzi. Nie wiem, czy skóra królicza jest, czy łapa, więc napisałem obydwa przedmioty. Mikstura skoku jest w sklepie, a mi o skup chodzi xd
#8
Jak na skupie to ma mało sensu, bo szansa na ich drop na 1.8 to 2,5%
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
(05-01-2020, 08:44)Toiru napisał(a): Jak na skupie to ma mało sensu, bo szansa na ich drop na 1.8 to 2,5%

Dlatego zaproponowałem zmianę na cegłę netherową... Nie wiem czy tam obecnie jest łapa, czy skóra ale i tak moim zdaniem do wymiany powinno iść...
#10
Jestem za


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości