W imieniu sonia65
#1
Witam,piszę w imieniu sonia65 ponieważ ona nie ma dostępu do forum...
Sytuacja się opiera na tym że została ona okradziona w sposób taki że zabrano jej z działki główki (Boczka,6 szkieletów czarnych,białego jednego,2 owce i jedną świnke) oraz 4 beacony.
Dodanych na działkę ma: sonia0007,sonia007 oraz BadGirl02_...
Jeżeli można proszę o sprawdzenie tego. Pozdrawiam sonia65
[Obrazek: WGGwD0f.jpg]
#2
"Dodanych na działkę ma: sonia0007,sonia007"


Pierwszy nick jest chyba błędny i nigdy nie istniał, podczas dodawania do działki musiała zrobić literówkę. Ktoś stworzył takie konto, poszedł na działkę i zabrał przedmioty. Najgorzej, jak ktoś je zrobił z innego IP i zdążył przenieść itemy, wtedy ich nie odzyska.
#3
(04-25-2020, 23:40)Shazoren1 napisał(a): "Dodanych na działkę ma: sonia0007,sonia007"


Pierwszy nick jest chyba błędny i nigdy nie istniał, podczas dodawania do działki musiała zrobić literówkę. Ktoś stworzył takie konto, poszedł na działkę i zabrał przedmioty. Najgorzej, jak ktoś je zrobił z innego IP i zdążył przenieść itemy, wtedy ich nie odzyska.
Dlatego zrobiłem wątek w imieniu sonia65 bo mnie poprosila i wiem że cichy ma dostęp do sprawdzenia tego kto ostatni coś niszczył czy coś XD
[Obrazek: WGGwD0f.jpg]
#4
Wstawiam ss na potwierdzenie, że sonia65 rzeczywiście miała te głowy.


Załączone pliki Miniatury
   
#5
Ja dziś o godzinie 19:21 kupiłem głowe Boczka od gracza ogogogog który pisał że kupił ją za 30 psc.
Nie wiem czy to coś ma do tej sprawy Smile.
[Obrazek: aXzgSDK.png]
#6
ogogogog zostal zbanowany.
#7
Nie wiem czy sonia65 wie ale pisalem jej nie raz żeby wyrzuciła sonia0007 (zle wpisala nick) ale mnie zlala.

Edit: kupilem od niego trzy mroczne swinie i dwie owce.
MEFEDRON


Niedostępny
#8
Ogogog wykorzystal sytuacje, w ktorej sonia zrobila literowke, czyli zalozyl konto sonia0007, przyszedl na dzialke soni, zabral wszystkie glowki, przeniosl je na swoje glowne konto i zaczal nimi handlowac. Ta wersja jest najbardziej prawdziwa.
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#9
(04-26-2020, 07:32)xBlondik napisał(a): Nie wiem czy sonia65 wie ale pisalem jej nie raz żeby wyrzuciła sonia0007 (zle wpisala nick) ale mnie zlala.

Edit: kupilem od niego trzy mroczne swinie i dwie owce.

Patrząc obiektywnie na sytuację skoro sonia była w pełni świadoma, że ma dodany zły nick i nic z tym nie zrobiła to na własne życzenie została okradziona.

Żenada

[Obrazek: tumblr_nlzrqecPW31s6pp33o1_500.gif]
#10
no ten ogogog wykorzystal to, ze sonia0007 byla dodana do dzialki i ja okradl. nie mial prawa tego zrobic.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości