Niesłuszny ban
#1
Przed chwilą dostałem bana za ,,x-ray". Kopałem pod siebie z ziemi ok 30 block po czym zobaczyłem lawę a ponieważ był tam klif to kopałem się jedną kratkę w bok i znowu w dół i znalazłem diaxy .żebym ich nie znalazł bym kopał się metodą kopię prosto aż zasięg się skończy , jedna kratka odstępu i tak dalej. Prosił bym o zdjęcie bana gdyż został niesłuszne mi nałożony
#2
masz jakieś dowody?
[Obrazek: comment_CgJrdRpbpLvVBwWbvRsQEM4VuTJ1TaIW.jpg]
#3
nie musisz pisac trzech watkow na raz, jeden wystarczy
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#4
(04-23-2020, 20:40)apid napisał(a): masz jakieś dowody?

Nie nagrywam ani nic . Miesiąc temu miałem bana na 10 dni ( też nie słusznie ale postanowiłem to przeczekać ) w tedy miałem dobrą zbrojkę ale po banie wszystko straciłem . Więc teraz tej sprawy nie przemilczę bo mam działkę kozacką i dobry set i szkoda mi jego . Ale czm na przykład nie sprawdzacie nas? W tedy by nie było takich sytuacji

(04-23-2020, 20:40)apid napisał(a): masz jakieś dowody?

To była kwestia losu po prostu . To wszystko przez klif dlatego się wkopałem jedną kratkę w bok i w dół 3 kratki

(04-23-2020, 20:40)apid napisał(a): masz jakieś dowody?

Ja jestem uczciwy i chcem trochę funn'u z gry . Uważam że hacki są dla dzieci nie umiejących grać
#5
Bez dowodów ub nie dostaniesz. Coraz słabsze te tłumaczenia macie xD
#6
(04-23-2020, 20:40)apid napisał(a): masz jakieś dowody?

Wgl mogę wiedzieć kto mnie zbanował?
Porozmawiam z tą osobą i postaram to wyjaśnić
#7
Boczek_ Cie zbanował Smile
(03-14-2019, 20:35)Harold31 napisał(a): przeciez to jest nie fer admini sa nie fer


#8
(04-24-2020, 08:25)Alckemik_1 napisał(a): Powodzenia młod noy w dogadywaniu sie XD

Boczek jest miłą osobą. Jak widział to może się wszystko wyjaśni


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości