1$ za złowienie ryby
#1
Dzień dobry, mam  propozycję aby za złowienie ryby na mapie pvp pistolety gracz otrzymywał 1$. Nie jest to wielka kwota a praca dość ciężka gdy wokoło sypią się befsztyki poległych graczy.
[Obrazek: source.gif]
#2
Odjazdowy pomysł. Łowienie ryb łączy ludzi! 1$ to spoko zachęta
#3
Jestem przeciwny. Tutaj masz walczyć, a nie łowić sobie ryby na mapie, gdzie inni sobie walczą.
#4
(04-22-2020, 20:53)h3zquu napisał(a): Jestem przeciwny. Tutaj masz walczyć, a nie łowić sobie ryby na mapie, gdzie inni sobie walczą.
Więc po co ta wędka? Nikt nie uzywa jej w walce...
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#5
Jestem zaaa
ok
#6
(04-22-2020, 20:53)h3zquu napisał(a): Jestem przeciwny. Tutaj masz walczyć, a nie łowić sobie ryby na mapie, gdzie inni sobie walczą.

Zazwyczaj łowienie ryb odbywa się, kiedy jest mała ilość ludzi. Jeśli sporo ludzików biega ze snajperkami i innymi cośkami, to normalni gracze zazwyczaj irytują się ciągłymi przegranymi i po prostu wychodzą, więc takie urozmaicenie (wynagrodzenie za rybki) brzmi spoko
#7
Jestem za!
"Za dnia pięknością, podczas kwarantanny zaś szkaradą."
#8
W porządku pomysł, za
#9
jestem jak najbardziej za, przydają się takie małe rzeczy urozmaicające rozgrywkę gdy główna atrakcja albo się nudzi, albo nie jest możliwa z powodu małej ilości graczy
?
Niedostępny
#10
Na nie. Stworzyłem wczesniej wątek o to żeby usunąć wędki z tego trybu , bo one nic nie robią tylko w eq tego dużo jest.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości