Shotgun i Snajperka
#11
Grając tam troche powiem że shotgun to chyba shotgun tak? xD Pompy mają zabijać na blisko a co do snajperki to delikatny buścik by się przydał ale też nie za mocny
[Obrazek: 6D51D5AB94F5C8ECFEAD389E01B428DE4F79879D]
#12
(04-21-2020, 10:26)Orka11 napisał(a): Grając tam troche powiem że shotgun to chyba shotgun tak? xD Pompy mają zabijać na blisko a co do snajperki to delikatny buścik by się przydał ale też nie za mocny

Ale to nie znaczy ze ten shotgun ma zadawac prawie cale hp jednym shotem
#13
To jest shotgun, w takim Overwatchu jedna z postaci jest w stanie zabić jednym strzałem jeśli dobrze nim wyceluje + jeszcze może przyciągać do siebie. To zawsze była broń sytuacyjna.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#14
Jestem za przydała by się nowa edycja, całkowicie nowa mapka i w ogóle, bo jedynie co zauważyłem na tym trybie to to samo co było 5 lat temu, tylko wtedy dało się grać a dziś jest to nie możliwe, według mnie snajperka powinna być taka jaka była kiedyś tylko mogła by kosztować z 150 zł a shotgun jest zdecydowanie za mocny jeden strzał z bliska potrafi zabrać wszystkie serduszka, tryb trochę odżywa ale i tak kiepsko, wiem że to nie jest tak że cichusek to zrobi w 1 dzień lecz fani pvp z pistoletami na to czekają (pls zróbcie coś z cofkami bo się grać nie da)
#15
Dla miłośników shotguna: wy nie znacie mechaniki chyba broni na blisko. Shotgun to typowy shotgun - w innych grach shotgun'y zadaja nawet wiecej w strzal w glowe, a tutaj nie macie tego, wiec powinniscie sie cieszyc. + Shotgunem aby zabic musicie trafic od 2 do 3 strzalow, to tez zalezy od setu danego gracza, wiec co wy chrzanicie ze jeden strzal... Jeden strzal bez zbroi chyba.

Co do snajperki - buff = kolejne pogorszenie sytuacji. Nie po to walczylismy o balans tej broni tylko po to, by przyszla jakas banda milosnikow snajperki i "AntyShotguna", by znow mieso armatnie sie odpalilo. Moim zdaniem snajperka powinna miec 100% shoot przy celowniku, a bez celownika powinna miec 5% minimalnie, bo taka jest snajperka nie tylko w grach, ale w realu też.

Co do cofek, bo znow placzecie - Cichusek pisal wielokrotnie, ze woli robic nowe edycje na 1.15. Na 1.8 od zawsze byly i beda cofki, za czasow 1.7 tez tak bylo, jak grales na 1.8. Wystarczy cierpliwie poczekac na decyzje Cichuska, czy bedzie chcial robic nowa edycje, czy tryb dalej bedzie 5 lat stal pusty.

A teraz nowa edycja: Robilem juz temat i chyba bede planowal zrobienie kolejnego (bo zostal zamkniety bez odpowiedzi tamten, zadna nowosc...). Moim zdaniem polaczenie 1vs1, JumpPvP do Pistoletow byloby fajnym rozwiazaniem + maly syf na lobby by sie usprzatnal, ale tak jak mowie - decyzja Cichuska.

Jestem przeciwny tym propozycjom. Jedynie co moze naprawic tryb, to nie naprawienie juz dosc popsutego balansu broni, a nowa edycja.
#16
(04-20-2020, 14:43)00wnes85yurtfsuw napisał(a): Taki scenariusz: 1 Noob kampi że shotgunem podchodzisz do niego, nagle do ciebie strzela i zostaje ci 0.5 HP z 10 ;-;

Mam inny scenariusz: 1 noob kampi z snajperką, wyjdziesz zza winkla i zostaje ci 0,5 HP.

Nie będzie żadnych buffów czy nerfów, bo to nie ma sensu,
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości