Nowa wyspa "The End" :)
#1
Wink 
Zrobiłem arenę Enderman "The End" Enderman na SkyWarsy, jak wam się podoba, to piszcie, a jak są jakieś błędy to też piszcie. Jak się spodoba to będzie fajnie Diamond  Wink  Skrzynki narazie są puste. Nick : ErrrixonYT [Obrazek: uxjbZxp.png]                                   

[Obrazek: QkHk7Js.png]


Załączone pliki Miniatury
                   
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#2
Fajna jestem na tak
#3
Te drzewa trochę nie pasują.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
Drzewa nie wchodzą w skład tej mapy. End ma przepowiadać to, co jest w Endzie.
Poza tym ja bym zrobił na środku w podłodze mieszankę Endstone z tymi cegłami, to samo na wyspach początkowych, a tak to mapa ogólnie jest spoko.
Moim zdaniem też lekko przesadziłeś na środkowej wyspie z End Rodami.
#5
(04-20-2020, 14:24)h3zquu napisał(a): Drzewa nie wchodzą w skład tej mapy. End ma przepowiadać to, co jest w Endzie.
Poza tym ja bym zrobił na środku w podłodze mieszankę Endstone z tymi cegłami, to samo na wyspach początkowych, a tak to mapa ogólnie jest spoko.
Moim zdaniem też lekko przesadziłeś na środkowej wyspie z End Rodami.

No właśnie też tak myślę, bo dodałem te drzewa z myślą o przedostaniu się na środek wyspy. Macie jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem bez drzew?
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#6
(04-20-2020, 14:58)Errrixon napisał(a):
(04-20-2020, 14:24)h3zquu napisał(a): Drzewa nie wchodzą w skład tej mapy. End ma przepowiadać to, co jest w Endzie.
Poza tym ja bym zrobił na środku w podłodze mieszankę Endstone z tymi cegłami, to samo na wyspach początkowych, a tak to mapa ogólnie jest spoko.
Moim zdaniem też lekko przesadziłeś na środkowej wyspie z End Rodami.

No właśnie też tak myślę, bo dodałem te drzewa z myślą o przedostaniu się na środek wyspy. Macie jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem bez drzew?

Spróbuj zastąpić drzewa np. zniszczoną "łódką" z End City, w której to byłaby skrzynka z zaopatrzeniem (wrak, kawałek malutki tego). W skrzynkach od razu raczej będzie kilof i budulec, więc z środkiem problemu nie będzie raczej.
#7
Skrzyń nie musisz uzupełniać, plugin to zrobi.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
[Obrazek: IqPbldr.png][Obrazek: rfMzLxv.png] lepiej tak czy nie?  Shocked
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#9
Wygląda bardzo fajnie, jestem za
#10
Refresg


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości