Zabójstwo na działce
#1
Twój nick: Zakopanu_TrupXD
Nick oskarżonego: ImGodPvP
Opis sytuacji: Przyszedłem do niego na działkę na wojny magazynowe, po zakończeniu licytacji poszedłem na z/w (dosłownie 5 minut), gdy wróciłem już nie żyłem, a obok był tylko dirt i leżące kowadła, niestety pod wpływem emocji nie zdążyłem zrobić ssa ale, gdy 2 raz go odwiedziłem działał według tego samego schematu i próbował mnie zabudować. W ten sposób straciłem diax seta, kilofy: 4/3/3 4/3 4/3/1, łopatę 5/3, siekierę 4/3/3 i miecz 4/3/3/2 (dokładnych enchantów nie pamiętam mogły być też enchanty z wydajnością 5 ale z 4 były minimum)
Dowód/Screen: tutaj kolejna próba zabudowania i zabicia https://youtu.be/9oiPee4jxRg
Dołączam też ssy, w których niejako sam się nieświadomie przyznaje, że mnie zabudował i zabił tłumacząc, że nie jest to zakazane oraz Sonia007 stwierdza, że ją również próbował już kiedyś zabić


Załączone pliki Miniatury
       
#2
na screenach niewidać kowadeł a na nagraniu gracz poprostu cie obudowywał
#3
(04-20-2020, 13:22)ES_Farming napisał(a): na screenach niewidać kowadeł a na nagraniu gracz poprostu cie obudowywał

Czytasz ze zrozumieniem? pisalem ze nie zrobilem ssa kowadel bo dzialalem pod wplywem emocji i sie od razu zrespilem z powrotem
#4
Nic nie wynika z nagrania/ss ¯\_(ツ)_/¯


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości