PVP
#1
wiecie pewnie że większość ludzi bierze sobie efekty z działek po czym wracają na pvp i w kółko. jest to denerwujące gdyż czasami tych efektów wogule nie widać a    taki żelazny gracz nie ma szans na kamienny miecz. może można w jakiś sposób to zablokować albo ustawić blokade czasową?
#2
Jeżeli Cichusek zablokuje efekty na spawnie, to i siła i inne mikstury przestaną działać.
Jedyną opcją jest ustawienie nieśmiertelności na PvP na 5 sek, po czym obniżyć pvp o 2 kratki w dół. To jest jedyne sensowne wyjście, ale Cichusek jest tego przeciwny, niestety Tongue
#3
(04-19-2020, 19:09)ES_Farming napisał(a): Chodzi mi o np blokade 10 sec po wpisaniu /pvp czyli odczekaniu te 10 sec bo jak sie wpisze /spawn z efe to zdąrzą minąć

I jak sobie to wyobrażasz? Ktoś sobie na Cheatach wejdzie na PvP, będzie czekał te 10 sec i będzie każdego zabijać na KillAurze. To nie przejdzie...
#4
(04-19-2020, 20:16)h3zquu napisał(a):
(04-19-2020, 19:09)ES_Farming napisał(a): Chodzi mi o np blokade 10 sec po wpisaniu /pvp czyli odczekaniu te 10 sec bo jak sie wpisze /spawn z efe to zdąrzą minąć

I jak sobie to wyobrażasz? Ktoś sobie na Cheatach wejdzie na PvP, będzie czekał te 10 sec i będzie każdego zabijać na KillAurze. To nie przejdzie...

źle wytłumaczyłem. można by było zrobić to samo jak na dropach. po wpisaniu /pvp musisz czekać 10 sekund zanim cie przeteleportuje
#5
Wszystko fajnie, ale w ciągu 3 miesięcy pojawiło się chyba 5 propozycji o tym samym.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
Jestem za Big Grin
#7
A ja mam odp. na wasze durne propozycje co do tych efektów z działek.
Wywalcie teleport na /pvp to załatwi sprawa!!!
I wszyscy będą szczęśliwi.
I ja sie dziwię czemu mamy takie głupie społeczeństwo omg.
A to takie proste **pomyśleć** co ułatwia ludziom taki szybki teleport na /pvp.
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#8
(04-30-2020, 05:56)SniperAK17 napisał(a): A ja mam odp. na wasze durne propozycje co do tych efektów z działek.
Wywalcie teleport na /pvp to załatwi sprawa!!!
I wszyscy będą szczęśliwi.
I ja sie dziwię czemu mamy takie głupie społeczeństwo omg.
A to takie proste **pomyśleć** co ułatwia ludziom taki szybki teleport na /pvp.
A może pomyślałeś, że wtedy gracze nie będą wiedzieć o PvP? Bo /pvp jest na każdym serwerze i gracze do tego przywykli a nikomu nie będzie się chciało iść taki kawał? To jest słabe rozwiązanie. Jedynym sensem jest dodaniem cooldownu po teleportowaniu, że 5 sek nie możesz się ruszać, to i tak pół czasu, bo efekty trwają 8 sekund, ale wątpię, aby to przeszło...
#9
dobra.
przy nastepnym restarcie serwera wgra sie plugin usuwajacy wszystkie efekty podczas teleportu miedzy roznymi mapami.
dotyczy to beaconow i potionkow.

jesli mapa na ktora sie teleportujemy bedzie ta sama co obecnie, to efekty nie skasuja sie (np. gdy ze swojej dzialki teleportujemy sie do dzialki innego gracza)
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości