snajperka
#11
Jestem za
#12
Pogódźmy się z tym, że ta snajperka jest wystarczająco nie zbalansowana. Aby ją zbalansować, potrzebne są zmiany całego trybu, a Cichusek obecnie czasu nie ma. + Moim zdaniem snajperka powinna mieć większy rozrzut, gdy strzelamy bez celownika. Z celownikiem powinno wchodzić idealnie, ale co poradzimy - taka idea tej broni...
Ogólnie to mi to obojętne, czy to zostanie dodane - Pistolety są zepsutym trybem, przez cofki wychodzące z powodu wsparcia dla 1.8 jak i podstawa - serwer stoi na 1.8.
#13
(04-20-2020, 13:35)00wnes85yurtfsuw napisał(a):
(04-17-2020, 22:36)MELMAN napisał(a): heloł chciałbym się zapytać czy jest możliwość przywrócenia starej snajperki, ponieważ ta snajperka ma damage jak pistolet kto widział snajperkę, która nie zabija na raz w głowę. Drugim aspektem jest to, że na serwerze gra średnia ilość graczy i dziś wchodząc na serwer na trybie było 10 osób z czego 5 osób miało ze sobą sojusz i walili ostrego geja w pięciu, dlatego mając nawet 3-4 snajperki na pasku nie byłem wstanie poradzić sobie z osobami, ponieważ snajperka ma taki damage :/ . Kto widział snajperkę która nie zabija na raz w głowę lub na 2 jak to było kiedyś nie rozumiem tej zmiany,  ponieważ jak uda ci się zdobyć 10 lvl exp pójdziesz na enchant i zenchanujesz sobie hełm na ochronę przed pociskami III to taka snajperka nic nie robi. A co do shutgun'a tak jak w przypadku snajperki ma się małe szanse, gdy osoby się sojuszują, ponieważ ma słaby zasięg, również nie rozumiem usunięcia różdżki, która pozwalała uciekać przed takimi osobami sojuszącymi się oraz wysokich miejsc na mapie, które bez tej różdżki tracą sens, ponieważ wchodząc na samą górę budynku X spadając mamy 0 szanse na przeżycie i z tego powodu wychodzę z inicjatywą o przywrócenie różdżki lub dodanie wody, która by znikała po np. 3-4 sekundach po zrobieniu waterskill'a.

Diaxowy hełm ochrona przed pociskami 3, snajperka potrzebowała 6 head'ów co prawda hp się regenerowało.

I tak raczej tego nie zmienia, ale jestem za
No pewnie nic nie zmienia, tylko strzał ze snajperki za 2.5 hp w glowe
poka poka poka
#14
Zdecydowanie za mało administratorów, Cichusek sam nie wyrabia
Jestem za
#15
Kiedyś to było    

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
#16
Jestem za.
#17
Jestem za, tym sie nie da grac.
Pozdrawiam
Niedostępny
#18
Zamykam ten wątek, bo ciągle jestem za to nie jest nic konstruktywnego. Cichy jak się zdecyduje na buff to tutaj napiszę, ale osobiście uważam że to zły pomysł.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości