cofanie
#11
(04-16-2020, 12:30)xBlondik napisał(a): Hej moze tez sie wypowiem co zauwazylem. Podczas gdy ktos bije Cce z miecza strasznie cofa probujesz sie wycofac i... nic nie mozesz nic zrobic. Nie wiem od czego to zalezy ale jest to bardzo denerwujace i strasznie uprzykrza to gre.

Rzadko ale wystepuje to tez gdy ktos cie strzela z pistoletu/karabinu.

Prawdopodobnie znam powód cofek na pistoletach.
Spowodowane jest to wersją serwera. Połączenie 1.8 z innymi wersjami (wyższymi) może powodować cofki. To samo było za czasów 1.7, gdy na 1.8 wszedłeś i zacząłeś innych bić. Zgodzę się z Toiru - nowa edycja przydatna jest, ale wiele razy już pisałem - priorytetem jest SkyBlock, który jest tworzony. Jedynym sensem jest przenieść się na 1.15 (pytałem już - jak już chce Cichusek aktualizować to do najnowszej wersji), ale niestety jest to najbardziej niestabilna wersja dotychczas. A sam Combat z 1.9 jest dla niektórych męką. ale jest to ciekawe rozwiązanie.
Nowa edycja jest ok, ale ktoś bez odpowiedzi mi zamknął temat: https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=42370 <- Tam jest więcej o nowej edycji (propozycjach do niej, proszę aby Cichusek/Któryś z moderatorów otworzył ten temat, by dał się innym wypowiedzieć na ten temat). Musimy te decyzję już jednak zostawić Cichuskowi.
#12
(04-16-2020, 13:13)h3zquu napisał(a):
(04-16-2020, 12:30)xBlondik napisał(a): Hej moze tez sie wypowiem co zauwazylem. Podczas gdy ktos bije Cce z miecza strasznie cofa probujesz sie wycofac i... nic nie mozesz nic zrobic. Nie wiem od czego to zalezy ale jest to bardzo denerwujace i strasznie uprzykrza to gre.

Rzadko ale wystepuje to tez gdy ktos cie strzela z pistoletu/karabinu.

A sam Combat z 1.9 jest dla niektórych męką. 
No wlasnie... od 1.9 to juz nie to samo pvp. 0 skilla. To pvp 1.9 jest bezsensowne i na pewno zmieni dynamike rozgrywki.
MEFEDRON


Niedostępny
#13
chce ktos budowac spawn ? xd
zbudowalbym ale jestem leniem :/
#14
(04-16-2020, 13:25)BeZZ_Nicku napisał(a): chce ktos budowac spawn ? xd
zbudowalbym ale jestem leniem :/

Nie ma co się na razie nastawiać, bo nie znamy pełnej decyzji Cichuska.
Co do wypowiedzi blondika - to jest sensowna opcja - dodanie pluginu na Combat 1.8/1.7, ale wątpię, żeby Cichusek szedł tym krokiem. Wiem, że Cichy woli nowości, czyli taki plugin odpadłby (no chyba, że zostałby Cichusek przebłagany). Póki co musimy się wstrzymać ze wszystkim, musimy poczekać aż wystartuje SkyBlock 2.0 - po starcie będziemy wiedzieć, czy pistolety dostaną update, czy nie...
#15
a kiedy skyblock 2.0 ? xd

i najlepiej zeby pistolety byly na wersje 1.8, moze tez 1.7
#16
(04-16-2020, 14:50)BeZZ_Nicku napisał(a): a kiedy skyblock 2.0 ? xd

i najlepiej zeby pistolety byly na wersje 1.8, moze tez 1.7

Pisałem wyżej - Cichusek woli robić tryby na nowsze wersje (Adventure, SkyBlock 2.0). Jedynym wyjściem jest dodanie Combat z 1.8/1.7 (tak 1.8 ma inny Combat od 1.7). Ale to nie ode mnie zależy. 
SkyBlock 2.0 nie wiem kiedy wyjdzie... to zależy od wyłącznie Cichuska. Moim zdaniem powinniśmy zakończyć temat o cofkach... I poczekać na Cichuska, ale wątpię, by odpisał dziś... To wymaga sporo czasu.
#17
(04-16-2020, 15:22)h3zquu napisał(a):
(04-16-2020, 14:50)BeZZ_Nicku napisał(a): a kiedy skyblock 2.0 ? xd

i najlepiej zeby pistolety byly na wersje 1.8, moze tez 1.7

Pisałem wyżej - Cichusek woli robić tryby na nowsze wersje (Adventure, SkyBlock 2.0). Jedynym wyjściem jest dodanie Combat z 1.8/1.7 (tak 1.8 ma inny Combat od 1.7). Ale to nie ode mnie zależy. 
SkyBlock 2.0 nie wiem kiedy wyjdzie... to zależy od wyłącznie Cichuska. Moim zdaniem powinniśmy zakończyć temat o cofkach... I poczekać na Cichuska, ale wątpię, by odpisał dziś... To wymaga sporo czasu.

na 1.8 na pvp sa cofki nie ze wzgledu na uzyte pluginy tylko na wersje gry, wiec jesli bede robil cos nowego na trybie pvp, to zaczne od zmiany wersji gry na nowsza, ale tez nie wiem jak na niej bedzie sie to sprawowalo.
na razie nie mam czasu zajac sie tym trybem.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości