błąd.
#1
Po wejściu na arenę "Trzy wyspy" wraz z Crafterz po zaczęciu rozgrywki spadłem na drzewo i od razu zostałem zabity. Braliśmy 5HP, a od upadku nie powinienem umrzeć. Rozgrywka wcale nie doszła, bo zginąłem przez pewien błąd w 1 sekundzie. Prosiłbym o zwrot 16PKT oraz naprawienia tego...

Nie tylko ja tego buga mam, lecz inni mają go też. Prawdopodobnie plugin się kwasi co jakiś czas...
#2
znam ten blad, ale niestety nie moge go naprawic.
mi sie zdarzyl tylko raz.
czasami tez nie kasuje ekwipunku po skonczeniu rozgrywki.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Kolejny błąd: sobie wszedłem do areny, z jednym chłopem byłem w boxie i po prostu zostałem zabity. To nie jest normalne, mapa nie była zapełniona. Straciłem 24pkt. Serio wnoszę o odzyskanie xd. Screeny mam jak miałem te 16 i 24 pkt... Ale to już serio jest dziwne i nie powinno się wydarzyć.
#4
plugin nie jest moj, ale jest ciagle aktualizowany i pewnie niebawem bedzie jakas poprawka.
nie znalazlem zadnego innego, ktory by lepiej dzialal i byl na nowsze wersje gry.

bylem zmuszony wgrac inny plugin na skywars niz byl dotychczas, poniewaz do tego co byl nie moglem wgrywac nowych map.
mimo bledow i tak jest chyba lepiej niz bylo i bardziej trzeba patrzec na to jak zabawe, a nie rywalizacje o topke.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Kiedyś błędy były poważniejsze, areny składały się z kawałków różnych map, znikały linijka po linijce podczas gry, albo w ogóle wyrzucało. I tak jest teraz całkiem nieźle.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości