Nowa edycja
#1
Witam mam propozycje by zrobić nowa edycje clasica  bo skoro tak się upieracie na nowej edycji sky blocka i innych trybów  to czemu nie zrobić tez na clasicu
#2
Nie wszystko na raz. Wszystko na spokojnie, ty myślisz że postawić tryb bez wad to jest 5 minut? Niestety, nie. Póki co czekajmy, może za jakiś czas Cichusek się odezwie w sprawie Classica (obecnie priorytet to z tego co widzę SkyBlock). Ja bym wolał, żeby nową edycję pierwszą od classica przeszły PIstolety, bo tego tam po prostu potrzeba...
#3
jestem na tak
Mam szacunek dla
prawdziwych a pogardę dla
fałszywych .
♥♥



Niedostępny
#4
jestem na nie jesli chodzi o nowa edycje classica. tam ona nie jest az tak potrzebna Tongue
#5
Tak samo nie jest potrzebna na skyblocku
#6
na classicu moglaby byc, ale tak za pol roku-rok dopiero
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#7
A czemu nie teraz
#8
(04-13-2020, 09:16)keinettgaming napisał(a): Tak samo nie jest potrzebna na skyblocku

I tu się nie zgodzę. SkyBlock obecnie jest zasiany mobgrinderami i innymi różnymi farmami. Gracze ciągle siedzą tylko afk, a niektórzy wchodzą tam też pograć, lecz niestety - są zawalone sloty. SkyBlock od dosłownie 6 lat nie był aktualizowany tak potężnie (kiedyś nowe edycje co rok były #2014>). SkyBlock nie opiera się na staniu afk i tylko patrzeć jak $$$ sam się nabjia, a gracze mają już miliony i nie muszą nic robić.
#9
Takim czymś zniszczyliscie Watera bo każdy z clasica był na tak wiec czemu nie może być nowej edycji clasica
#10
bo nie
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości