Podkrecenie/Wykup maszynki
#1
Witam
Jestem graczem serwera sky-land.pl od 2011 roku. Ten watek jest skierowany m.in do cichuska. Przejde do rzeczy. Na serwerze jest około 19.36 TPS'ów. Co za tym stoi? Zaczne wymieniać. Częste cofki przy bieganiu na sprincie. Cofanie klocków przy kopaniu. Bardzo częste cofki przy udrzeniu gracza m.in na pvp.
Możesz o tym nie wiedzieć bo nie bywasz często na serwerze a raczej tylko na konsoli w której dajesz bany lub na forum odpisujac na watki. Dlatego pisze ten watek żeby zachęcić cię do kupna lepszej maszynki lub też zrobienie nowej edycji bo takie TPS'y moga być przez to że ludzie maja zbyt dużo mechanizmów na działkach oraz jest zbyt dużo budowli na nich.

Mam nadzieje że ten wniosek nie zostanie rzucony w kat i wykorzystasz to co w tym watku przedstawiłem.

Za wszelkie nie użyte polskie znaki przepraszam ale nie działaja mi niektóre skróty klawiszowe -.-



Pozdrawiam
ziomek123235 Heart
  Odpowiedz
#2
+1 mogę się nawet dołożyć do zbiórki jak by była, bo zaczyna mnie irytować że jeden tryb chodzi igła, a drugi jak by był na ziemniaku postawiony.
Stare konto: https://forum.sky-land.pl/member.php?act...e&uid=4440
cichy oddaj mi to konto plz
[Obrazek: w_6564d09434b96e78b1e345dba86525c5-90012785.gif]
  Odpowiedz
#3
taki wynik tps, ktory podajesz mozna uznac za wzorowy.
nie wiem skad wziales takie dane, bo nie sa one publiczne.

na starszych wersjach gry 1.7-1.8 cofki zaczynaja byc odczuwalne przy okolo 16-17 tps i nizej, a np. na wersji 1.15 nawet przy 12 tps ciezko jest zauwazyc cofki, lagi itp (innych wersji nie testowalem).

maszyna na ktorej postawiony jest serwer jest w zupelnosci wystarczajaca, silnik serwerow jest napisany w javie ktory nie pozwala uzyskac rewelacyjnych wynikow w ilosci graczy wzgledem ilosci tps, wiec kupno lepszej maszyny nie podniesie liczby slotow ani nie zredukuje cofek.

sprawdz jeszcze, czy masz dobre polaczenie z serwerem.
mozesz tez sprobowac laczyc sie bezposrednio przez adres IP play.sky-land.pl, poniewaz jesli uzywasz samej domeny sky-land.pl to laczysz sie przez rozne proxy, ktore moga zwiekszac twoj ping.
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz
#4
Wynik tps uzyskałem przy rozmowie z _CBS ale to raczej nieważne.


Gram na wersji 1.8.8 a dokładniej BlazingPack.PL. Nie sprawdzałem tego adresu IP więc nie wypowiem się na ten temat ale oczywiście spróbuje. Ping mam dobry bo wynosi on nie więcej jak 30/40. Myśle że moze być tak jak mówisz czyli kwestia wersji. Sprawdze to i oczywiście podziele się informacjami co do tego.


Dzięki za odpowiedź i życze dobrej nocy Wink
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości