Niesłuszny ban
#1
Witam z tej strony gracz  o nicku bulwaa. Chiałbym zgłośić  problm niesłusznego zbanowania mnie przez moderatora (pomocnik) o niku Anastia_. Nie cheatowalem a dostałem bana  , był to mój 3 ban aczkolwiek 2 poprzednie były niesłuszne (mk oraz x ray)  o x-ray pisałem wątek na forum a o mk pisałem na pv do Boczka (szkoda, że nie jest już moderatorem) zwyjaśniłem całą sytuacje i na następne dni dostałem ub. Jestem obużony tym iż ,,Koxy,, np taki jetze czy ktoś inny gdy napiszą do Anastii ,że ktoś ma rzekomo cheaty to ta po chwili daje bana (w moim przypadku perpamentnego) napisał do niej dziś ziomek i sporo cyferk na końcu (typu 1,2,3) moim zdaniem lata on na odpale nieraz go bilem to ten nawet sie neruszal stal w miejscu i bił mnie oraz skakał (jest on supervipem)  ja także mam go wykupionego (tak wiem , zę to chyab i tak nic nie zmienia). Nie wiem nie rozumiem Anasti czmu dala mi bana  w dodatku perpamentnego z powodu ,że ktoś do niej pisze z znajomych i zaraz daje bana.Nieraz te ,,koxy,, kiedy ich sięzabije to grożą ,że zaraz pujdą do Anasti i dostanie się bana (moim zdaniem źle ona pełnie rolę moderatora) bynajmniej ja tak śądze bo kiedy  ktoś powie jej ,że ktoś ma cheaty t ota bez głębszego zastanowienia daje bana ... Takie zachowanie mnie bardzo oburzyło  [Obrazek: angry.png] Prosiłbym o ub gdyż nie cheatowalem a dzieki osobie(niestety) , która sama lata na odpale dostałem bana w dodaku perpamentnego. Za ub był bym bardzo wdzięczny gdyż moim zdaniem dostałem tego bana niesłusznie . 
Ps. Z góry przepraszam za błędy ortograficzne bądź literówki. 


Pozdrawiam bardzo serdzecznie i mam nadzieję , że dałbyś mi ub i gdyby tak sięstało ,aby taka sytuacja z grożenie banem przez zwykłych graczy się wiencej nie powturzyła . Dziękuje za uwagę żegam.
#2
Nawet jesli mi powiedzieli ze cheatujesz czy logasz i tak musze to sprawdzic. Okazalo sie, ze logales, biles plecami i z kilku kratek. Wczesniej miales bana na xraya, teraz za cheaty wiec perm. Powinienes miec z tego nauczkę.
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#3
Mordeczko jest nagranie jak bijesz przez bloki na pvp głównie przez bloki siana na których jest postawiona główka , a bicie przez bloki jest tylko możliwe na nowszych KillAurach więc nie pogarszaj swojej sytuacji pisząc wyraźnie, że jak ktoś do Anasti napiszę to ona go posłucha i da bana po prostu ułatwiamy jej pracę na serwerze nagrywając takich cheaterów/logi i inne...
#4
Jest nagranie tak jak Jetze napisał biłeś w dość nie codzienny sposób przez bloki, a to potrafią najnowsze typu hacki gdzie wystarczy luka hitboxu aby bić przez bloki nie wiem jak to możliwe ale jednak są takie haki. Bo bicie przez bloki to nowy poziom xD
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości