Problem z dołączeniem na serwer Classic
#1
Czy ktoś wie dlaczego nie mogę zalogować się na serwer Classic? Napisane jest ze serwer jest pełny i że mam spróbować później a przyjaciółka w tym samym momencie dołączyła i mówiła ze są jeszcze dwa miejsca wolne
#2
(04-03-2020, 13:14)roksanasobiegra napisał(a): Czy ktoś wie dlaczego nie mogę zalogować się na serwer Classic? Napisane jest ze serwer jest pełny i że mam spróbować później a przyjaciółka w tym samym momencie dołączyła i mówiła ze są jeszcze dwa miejsca wolne
To nie wina serwera że jest serwer pelny. To zależy kiedy próbujesz wbić na serwer ;0
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#3
(04-03-2020, 13:14)roksanasobiegra napisał(a): Czy ktoś wie dlaczego nie mogę zalogować się na serwer Classic? Napisane jest ze serwer jest pełny i że mam spróbować później a przyjaciółka w tym samym momencie dołączyła i mówiła ze są jeszcze dwa miejsca wolne

Może przyjaciółka miała rangę VIP, która ma zarezerwowany slot. Oznacza to, że kiedy dołączy na serwer, a jest on pełny, to kogoś wyrzuca. Jeśli nie, to po prostu trafił się taki moment. Dwa miejsca wolne na tabeli to administracja na vanishu (nie widać nicków administracji na Tabie).
#4
Wczooraj już zrobiłem podobny temat odp masz tu.
https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=42595
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości