Twierdza
#1
Star 
Witam, mam propozycje zrobienia własnego cuboidu/zablokowania Twierdzy położonej najbliżej spawnu netherowego (X=175 | Z=366) 
Jest to najbardziej powszechna twierdza i większość graczy wie jak do niej dojść. Lecz praktycznie zawsze jest tak zniszczona że nie da się tam biegać i polować na mroczne szkielety (ponieważ, na tak zniszczonej twierdzy mało gdzie mogą się zrespić) i proponuję żeby ta jedyna twierdza była niezniszczalna, nowi gracze jak i ci starzy nie będą musieli biegać pół netheru żeby znaleźć inną. :Smile

Wydaje mi się to niezbyt pracochłonne a warte uwagi Smile


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#2
Bez sensu
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#3
Niszczy to rywalizacje w pogoni za pałkami blaze jak i mrocznymi szkieletami ( chodzi o ich głowy )
A ta propozycja brzmi jak ustawmy 2 spawnery blaze i mrocznych na warp nether i zbierajmy żniwa po co sie męczyć.
Sory ale nie.
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#4
na nie, to normalna surowcowa dla vipow.
#5
Pomysł jest bez sensu, nie bez powodu wydałeś 11zł/17zł na to, by latać po cuboidach. Jak ta twierdza jest zniszczona, to idź szukaj innej, na obecnym Netherze jest z 10 twierdz w odległości 2000 kratek, jak nie więcej (liczba twierdz), oczywiście licząc X i Z na - i +.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości