skarga na moderatora
#1
Dzis dostalem na koncie Frisk perma za to ze nie zgodzilem sie z tym co napisal moderator co jest kara nieadekwatna do tego co zrobilem
Gralem tu od dawna nawet bylem w ekipie pod nickiem xFishu ale nigdy nie spotkalem sie z taka pogarda i naduzyciem swoich uprawnien
Pan moderator zamknal watek nieskierowany do niego odpowiadal szyderczo widac bylo ze nie wie o co chodzi
Ninio aka cbs stosuje rowniez nie zbyt etyczne praktyki
Wiecie jaki byl powod ub dla Alchemika? zrobil on z niego osobe ktora donosila mu wzamian za ub ktora i tak mial potem zbanowac. Skad o tym wiem? Sam mi napisal na PW ale poniewaz mam perma to nie pokaze ale jak cichy chce moze dac na chwile ub i mu to pokaze 
Prosze o niewypowiadanie sie pana CBS niech nie bedzie sedzia w swojej sprawie


Szanse na ub i ukaranie tego watpliwej jakosci moda sa niskie takze napisze pare slow do innych:

Nie sluchaj sie innych Anastia ktorzy ciebie krytykuja dla wielu jestes zarabista zarowno takze dla mnie mimo ze troche sie z ciebie zartowalem Jestes Kozak
Toiru ze przez ten czas trzyma sie i pieczolowicie zajmuje sie czym co robi i robi to dobrze zazdroscic tobie tylko takiej determinacji kazdy chcialby takiego moderatora jak ty
Cichusek za to ze stworzyl to wszystko ze przez ten czas sie tym zajmowal tez jestes swietny ale wez sie troche do roboty bo serwer stygnie  Big Grin

pozdrawiam was
#2
miales juz raz perma od cichuska za obraze administracji, zostales odbanowany przez toiru. poziom twoich ostrzezen wynosil 80%, tworzyles kolejne zbedne tematy/posty - przy kolejnym ostrzezeniu o wartosci 20% osiagnalby 100% czyli ban. biorac pod uwage fakt, ze zostales odbanowany z bana permanentnego powrociles do niego. caly czas sie o cos prujesz.

"wy sie tam w koncu wezta ogarnijcie z tym zlewaniem propozycji i graczy"
od kiedy do cichuska piszesz w liczbie mnogiej? bo z tego co widze to temat byl skierowany do calej ekipy. caly czas piszesz jedno i to samo to jakiej odpowiedzi sie spodziewales? to, ze jakas propozycja zostala zaakceptowana nie znaczy, ze zostanie wdrozona w najblizszym czasie. propozycje sa tylko czyms co mozemy przyjac i kiedys dodac na serwer.

a, no i jak juz sie nie ma do czego przyczepic to najlepiej zaczac ponownie temat alchemika. tak, odbanowalem go bo prosil mnie o to od dluzszego czasu i obiecal, ze pomoze mi nakryc kilku graczy. nie jest to tajemnica.

w wielu rzeczach przeczysz sam sobie i jestes wybuchowy. taki dodatek:
Frisk Zbanuj mnie i pokaz ze miales racje bo do tego to darzy
#3
moglem sie spodziewac ze rzecz jasna zignorujesz prosbe zebys tu nie pisal

Jesli pan nie ma nic do gadania w tej kwestii to prosze wyjasnic dlaczego twierdzisz ze dzis zostanie ona dodana to jest powodem liczby mnogiej sam caly czas zaprzeczasz i nie wiesz co piszesz gdyz sytuacja z alchemikiem a pamietasz jak robiles watek na toiru ze dal UB Matiemu teraz H3zquu?

Za 100% jest ban na miesiac a nie perm troche pamietam jeszcze

Nie pisz tu wiecej
#4
(04-02-2020, 16:53)Reerr napisał(a): moglem sie spodziewac ze rzecz jasna zignorujesz prosbe zebys tu nie pisal

Jesli pan nie ma nic do gadania w tej kwestii to prosze wyjasnic dlaczego twierdzisz ze dzis zostanie ona dodana to jest powodem liczby mnogiej sam caly czas zaprzeczasz i nie wiesz co piszesz gdyz sytuacja z alchemikiem a pamietasz jak robiles watek na toiru ze dal UB Matiemu teraz H3zquu?

Za 100% jest ban na miesiac a nie perm troche pamietam jeszcze

Nie pisz tu wiecej

bede pisal bo mam takie prawo zeby sie bronic
ty wez ten drugi akapit troche poukladaj, uzyj przecinkow albo cos bo nie wiem o co ci chodzi xd

za 100% jest ban na miesiac dla normalnego uzytkownika a nie dla osoby, ktora niedawno zostala odbanowana z bana PERMANENTNEGO. podam ci na przykladzie alchemika - chyba go lubisz. zostal odbanowany z perma i obrazil jakiegos gracza. normalnie powinien dostac bana na kilka godzin a dostal perma. dlaczego wtedy nie protestowales? gdzie byl bohater frisk?
#5
Nie mozna byc sedzia w swojej wlasnej sprawie

Nie miales zadnego powodu aby dac warna jesli nawet to podaj powod
Mam bronic osoby ktorej nienawidze bo zwyzywala mi matke kilkanascie razy rozumiem ze koncza sie argumenty ale prosze ja ciebie
#6
(04-02-2020, 17:01)Reerr napisał(a): Nie mozna byc sedzia w swojej wlasnej sprawie

Nie miales zadnego powodu aby dac warna jesli nawet to podaj powod
Mam bronic osoby ktorej nienawidze bo zwyzywala mi matke kilkanascie razy rozumiem ze koncza sie argumenty ale prosze ja ciebie

gubisz sie w tym co piszesz. nie jestem "sedzia" bo nie zamknalem tematu i jeszcze nie dalem ci perma na to konto.

mialem - chociazby spam
a, no i ja sie tylko odwoluje do tego co napisales wiec skoro uwazasz, ze argument o alchemiku jest bezsensowny to przypomij sobie kto go caly czas przywoluje xd

ja juz skonczylem, jesli cichusek uzna, ze nie chce abym mu dalej pomagal to odbierze mi uprawnienia.
#7
Nie nazywaj dyskusja spamem bo to inna rzecz

Obrona jego a ub to inne rzeczy xd
#8
(04-02-2020, 17:11)Reerr napisał(a): Nie nazywaj dyskusja spamem bo to inna rzecz

Obrona jego a ub to inne rzeczy xd

nie chodzi mi o dyskusje na shoutboxie tylko o tworzenie nowych tematow, ktore sa o tym samym co poprzednie
 

czytaj uwaznie, bronie siebie a nie alchemika.
#9
(04-02-2020, 16:45)CBŚ napisał(a): a, no i jak juz sie nie ma do czego przyczepic to najlepiej zaczac ponownie temat alchemika. tak, odbanowalem go bo prosil mnie o to od dluzszego czasu i obiecal, ze pomoze mi nakryc kilku graczy. nie jest to tajemnica.

zapłacił 10 złotych za ub*
[Obrazek: NbTGMw.png]
#10
nie wyjasniles nic oprocz tego ze dzwieki chceli gracze i dziwisz sie ze chce wiedziec wiecej
nie chce sie juz z toba dyskutowac bo to bezcelowe


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości