Poziom
#1
Proszę o przywrócenie mojego lvl 
Dowud w ss


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Ciekawe kiedy Cichusek odpisze...
#3
Nigdy, jeśli będziesz dawać śmieci a nie porządny ss i będziesz pisał powód przez u otwarte
#4
Screeny do takich rzeczy oraz do zgłoszeń nie mogą być zamazane bo najprawdopodobniej coś ukrywasz.
Kolejny wątek który jest spamem bo nie stosujecie się do reguł jakie panują na forum.


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#5
boze kochany nie ukrywam tylko znalazlem na forum stary ss zamazalem bo rodo a poziom jest

a tym badziej pisało by sie huzuni albo cos jest to moje dawne zgloszenie wienc zamazalem kom i zrobilem ss zamazalem gracza ktury mnie zglosil by nie bylo ze zgapiam a o ortografi wiem lepiej od ciebie bo nie chce mi sie dobrze pisac

klak czyli nastempnym razem pokaze caly komputer i calego minecrafta by dostac ten lvl ?
#6
1. Rodo obowiązuje tylko firmy.
2. Ortografia to podstawa.
3. Skoro nie masz nic do ukrycia to pokaż całego screena bez zamazania, nikogo nie obchodzi twój komputer.


Pomogłem? 
Zostaw +rep Smile
#7
Screen jest z wersji 1.7.2 czyli nieaktualny screen po za tym teraz wersja zaczyna się od 1.8. A i przed wersją masz prawdopodobnie huzuni dlatego zamazałeś cały ekran.(Lewy górny róg)
#8
W tym przypadku można chyba zrobić wyjątek, ponieważ screen jest bardzo stary i nawet gdyby widoczne były na tym cheaty, to nie zostałby on ukarany, bo przedawnienie.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
Klak to ss oskiego ok? Bo to akurat jego zgloszenie i znalazlem , tak ciężko , Toiru napisał kara by się nie liczyla bo bylo to dawno temu i dostalem bana za loganie a ss pochodzi od Oskiego632
I zamazalem jego tylko zeby bylo widac muj nick

Jetze u gury pisze sie minecraft ?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości